Apple a Univerzita v Naples plánujú otvoriť prvú iOS Developer akadémiu

Spoločnosť Apple a Univerzita v Naples spoločne predstavili úplne prvú iOS Developer akadémiu, ktorá bude otvorená v októbri 2016. 

Naples-iOS-Academy

Akadémia sa bude nachádzať v novom kampuse v San Giovanii a Teduccio. Kampus sa nachádza v pobrežnej oblasti severne od mesta Naples v Taliansku. Ako prvý nám túto správu priniesla nemecká stránka Macerkopf. Táto akadémia, ktorá je úplne zadarmo ponúkne približne 200 študentom praktické skúsenosti pri vývoji aplikácií hneď v prvom roku. Nasledujúce roky samozrejme skúseností, tréningov a teoretických skúseností bude iba pribúdať.

apple_developer_wallpaper_by_chuck67322-d4y94dc

Akadémia bude samozrejme obsahovať najnovší hardvér a softvér od spoločnosti Apple. Prvý semester tohto kurzu bude sústredený na zlepšovanie softvérových skúseností v iOS a druhý semester sa bude sústrediť na startupy a dizajn aplikácií ako aj na spoluprácu a na aplikáciách, ktoré by sa eventuálne mohli aj objaviť  v App Store.

developeri-monogram2

Študenti môžu zistiť viac o tomto kurze, prípadne sa zapísať na stránkach Univerzity v Naples. Študenti musia najprv úspešne vyplniť online test v taliančine alebo angličtine a potom postúpia na osobný rozhovor. Akadémia taktiež hľadá prednášajúcich pre svoje nové kurzy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť