Apple spustil program Back to School. K Macu, iPhonu a iPadu Pro dostanete Beats slúchadlá zadarmo

Apple dnes spustil svoju každoročnú akciu Back to School a podobne ako minulý rok, aj teraz ponúka študentom k vybraným produktom Beats slúchadlá zadarmo.

Akcia je zatiaľ dostupná len v Spojených štátoch a Kanade, no v najbližších týždňoch sa zrejme rozšíri aj do krajín ako Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, či Dánsko.

Snímka obrazovky 2016-06-02 o 22.00.41 bts-promo-edu-hero-201605

Program sa vzťahuje na všetky modely iMac, MacBook, MacBook Pro/Air a Mac Pro zakúpené za študentskú cenu, ku ktorým dostanete slúchadlá Beats Solo2 v hodnote 299 dolárov vo farbe podľa vášho výberu.

Pri kúpe vybraných modelov iPhonu (iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus) a iPadu Pro zas dostanú študenti slúchadlá PowerBeats2 Wireless v hodnote 199 dolárov, prípadne možnosť zakúpiť si vyššie spomínané Solo2 za špeciálnu cenu 100 dolárov.

Recenzia: PowerBeats2 Wireless Active Collection

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?