Aktuálne dopravné informácie v Apple Maps už majú podporu pre Bulharsko, Slovensko a Slovinsko

Apple Maps boli nedávno aktualizované a od teraz prinášajú aktuálne dopravné situácie v Bulharsku, na Slovensku a v Slovinsku.

Apple Maps budú teda poskytovať užívateľom aktuálne dopravné informácie v ďalších troch európskych krajinách. Ako obvykle budú oblasti s kolónami označené oranžovou alebo červenou čiarou pozdĺž cesty a upozornia tak vodičov, že sa môžu stretnúť s komplikáciami na ceste. Nie len tieto tri krajiny ale aj malé britské územie Gibraltár získalo podporu aktuálnych dopravných informácií. Taktiež aj malé britské územie na pobreží Španielska Gibraltár, získalo podporu aktuálnych dopravných informácií v Apple Maps.

img_0183

Dopravné informácie v Apple Maps sú dostupné v 40 ďalších krajinách vrátane Spojených Štátov, Veľkej Británie, Kanady, Číny, Singapuru, Austrálii, Nového Zélandu, Mexika, Južnej Afriky, Španielska, Belgicka, Nemecka, Grécka, Francúzska, Talianska, Holandska, Českej Republiky, Dánska, Poľska, Švajčiarska, Lichtenštajnska, Malty, Monaka, San Marina, Bulharska, Slovenska, Slovinska, Gibraltáru a ostatných vybraných regiónov v Európe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.