Apple ponúka svoje tipy na vianočné darčeky

apple everything holiday gift guide 2015 800x533 - Apple ponúka svoje tipy na vianočné darčeky

Apple zdieľa svoje každoročné ročné prázdninové tipy na vianočné darčeky na svojich internetových stránkach.

Spoločnosť odporúča produkty ako je 12-palcový MacBook, iPhone, Apple Watch, iPad Pro, štvrtá generácia Apple TV, darčekové poukážky a príslušenstvo ku nim. Sprievodca prevedie darcov aj rôznymi druhmi hudobných výrobkov, hier a hračiek.

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABZwAAALbAQMAAABE49exAAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAAJdJREFUeNrtwQENAAAAwqD3T20PBxQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAwKUBBPUAAVF1LDwAAAAASUVORK5CYII= - Apple ponúka svoje tipy na vianočné darčeky

Tohtoročné prázdninové tipy sú o niečo menej sofistikované ako napríklad v roku 2015, kedy Apple rozdelil darčeky do šiestich kategórií. Boli to hry, fotografie, hudba, fitness, učenie a cestovanie. Tento rok nám Apple prináša iba základný opis svojich najpopulárnejších produktov a príslušenstiev. Apple k darčekom pribalí aj poštovné zdarma v niekoľkých krajinách: Spojené Štáty, Veľká Británia, Austrália, Kanada a západná Európa.

80bAAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAAIRJREFUeNrtwQENAAAAwqD3T20PBxQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALwa5QwABEVkUjwAAAABJRU5ErkJggg== - Apple ponúka svoje tipy na vianočné darčeky

Západná Európa: V krajinách ako je napríklad Francúzsko, Nemecko, Španielsko a Holandsko, ponúka Apple zdarma dodanie na druhý deň pre tovar, ktorý je skladom, jeho cena je viac ako 40€ a posledné pravidlo, že objednávka musela byť odoslaná medzi 15:00 a 17:00 miestneho času. Pri objednávke platí stále štandardné poštovné zdarma. Štandardné poštovné zdarma platí aj v Taliansku, no bez špeciálnych podmienok ako je napríklad, že hodnota nákupu musí presiahnuť určitú sumu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.