Apple ponúka svoje tipy na vianočné darčeky

Apple zdieľa svoje každoročné ročné prázdninové tipy na vianočné darčeky na svojich internetových stránkach.

Spoločnosť odporúča produkty ako je 12-palcový MacBook, iPhone, Apple Watch, iPad Pro, štvrtá generácia Apple TV, darčekové poukážky a príslušenstvo ku nim. Sprievodca prevedie darcov aj rôznymi druhmi hudobných výrobkov, hier a hračiek.

apple-gift-guide

Tohtoročné prázdninové tipy sú o niečo menej sofistikované ako napríklad v roku 2015, kedy Apple rozdelil darčeky do šiestich kategórií. Boli to hry, fotografie, hudba, fitness, učenie a cestovanie. Tento rok nám Apple prináša iba základný opis svojich najpopulárnejších produktov a príslušenstiev. Apple k darčekom pribalí aj poštovné zdarma v niekoľkých krajinách: Spojené Štáty, Veľká Británia, Austrália, Kanada a západná Európa.

gifts_for_gamers_-_apple

Západná Európa: V krajinách ako je napríklad Francúzsko, Nemecko, Španielsko a Holandsko, ponúka Apple zdarma dodanie na druhý deň pre tovar, ktorý je skladom, jeho cena je viac ako 40€ a posledné pravidlo, že objednávka musela byť odoslaná medzi 15:00 a 17:00 miestneho času. Pri objednávke platí stále štandardné poštovné zdarma. Štandardné poštovné zdarma platí aj v Taliansku, no bez špeciálnych podmienok ako je napríklad, že hodnota nákupu musí presiahnuť určitú sumu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.