Takto vyzerajú Apple Watch postavené z LEGA

Fanúšikovia Apple po celom svete netrpezlivo očakávajú spustenie predaja Apple Watch. Christopher Tan však pri čakaní využil svoju kreativitu a vytvoril ďalší pozoruhodný model z kociek Nanoblok, obdoby LEGA, ktorá sa v Japonsku teši veľkej obľube. Na vytvorenie modelu so zväčšením 2,6× potreboval vyše 800 kociek. Pozornosť venoval aj najmenším detailom vrátane vnútornej strany či náramku. Tomuto koníčku sa Christopher Tan venuje už relatívne dlho a dostal uznanie aj v časopisoch a pri udeľovaní rôznych ocenení. Za pozornosť nepochybne stojí aj model slávneho Apple obchodu na 5th Avenue. Viac o tvorbe Christophera Tana nájdete na jeho blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.