Takto vyzerajú Apple Watch postavené z LEGA

Fanúšikovia Apple po celom svete netrpezlivo očakávajú spustenie predaja Apple Watch. Christopher Tan však pri čakaní využil svoju kreativitu a vytvoril ďalší pozoruhodný model z kociek Nanoblok, obdoby LEGA, ktorá sa v Japonsku teši veľkej obľube. Na vytvorenie modelu so zväčšením 2,6× potreboval vyše 800 kociek. Pozornosť venoval aj najmenším detailom vrátane vnútornej strany či náramku. Tomuto koníčku sa Christopher Tan venuje už relatívne dlho a dostal uznanie aj v časopisoch a pri udeľovaní rôznych ocenení. Za pozornosť nepochybne stojí aj model slávneho Apple obchodu na 5th Avenue. Viac o tvorbe Christophera Tana nájdete na jeho blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.