Pozrite si prvé obrázky zo zadnej strany iPhonu 6c

Zdá sa, že Apple tento rok predstaví tri modely iPhonov, pričom najlacnejší by mal znamenať návrat k farebným modelom 5c. iPhone 5c bol predstavený po boku iPhonu 5s ako lacnejší model s rýchlym internetom a veselými farbami v plastovom tele. Parametrami šlo o iPhone 5 v novom kabáte. Apple by mal pokračovať v tomto trende, avšak zrejme nepôjde o iPhone 6 v plastovom tele, keďže hlavným zmyslom iPhonu 6c bude ponúknuť iPhone vo všetkých žiadaných uhlopriečkach – 4″, 4,7″ a 5,5″.

S najväčšou pravdepodobnosťou tak pôjde približne o parametre iPhonu 5s, teda dve generácie starého modelu. Základný rozdiel v dizajne zadnej strany iPhonu 6c oproti 5c je v tvare blesku a mriežky chrániacej reproduktory. Rozmery sú podobné a rovnaký dizajn mriežok aj blesku má iPhone 5s. iPhone 6c by mal byť predstavený túto jeseň po boku iPhonu 6s a 6s Plus.

iPhone 6 zadná strana
komentáre
  1. ale prosim ta, aj keby to malo v sebe teleport, tak hentaky hnusny plastovy hrackarsky telefon by som ani do ruky nevzal

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.