Do obehu sa dostávajú prvé neoficiálne puzdra pre veľký iPad Plus

Pomerne dôveryhodným zdrojom informácií o pripravovaných Apple zariadeniach zvyknú byť puzdra čínskych výrobcov, ktorí sa často dostanú predčasne k informáciám o rozmeroch očakávaných noviniek. Je pre nich veľmi dôležité, aby na trh priniesli svoje puzdra čo najskôr, a predali tak čo najviac kusov. Do obehu sa už dostávajú aj puzdra pre očakávaný veľký iPad, označovaný ako iPad Pro či iPad Plus, po vzore iPhone 6 Plus. Puzdro má výrezy pre Lightning konektorfotoaparát, zároveň aj pre tlačidlá – sleep, hlasitosť a prepínač, ktorý na najnovšom iPade Air už nenájdete a umožňuje napríklad zablokovanie otáčania displeja alebo stíšenie zariadenia.

Puzdro pre iPad Plus v porovnaní s puzdrom pre iPad Air 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.