VLC pre iOS sa postupne vracia do App Store

Obľúbený multimediálny prehrávač, “ktorý prehrá všetko, VLC, sa postupne vracia do ponuky App Store. Konkrétne ide o verziu 2.4.1, ktorá rovno prináša aj podporu najnovšej generácie iPhonov – 6 a 6 Plus. Správy o návrate VLC do App Store sa objavili už začiatkom januára. Podobne ako k návratu, ani k stiahnutiu VLC z App Store neposkytli vývojári veľa informácií. Z App Store bol stiahnutý približne v období vydania iOS 8 s tým, že vývojári pracujú s Apple na riešení. V čom bola príčina stiahnutia však oficiálne nezverejnili. Dobrou správou je, že sa vracia do App Store aj s mnohými vylepšeniami, vrátane podpory priečinkov, zablokovania na kód, a optimalizácie pre väčšie displeje. VLC pre iOS je zatiaľ dostupné v App Stores len v niektorých krajinách, no postupne by malo byť k dispozícii globálne.

Zdroj: imgur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.