Lightning káble s obojstranným USB sú už v predaji

Len teraz sme informovali o možných plánoch Apple týkajúcich sa Lightning káblov s obojstranne použiteľným USB konektorom, a už tu máme správu, že predaj presne takého kábla spustila spoločnosť Truffol. Lightning kábel kompatibilný s iOS zariadeniami, ktorý ponúka obojstranný konektor USB, predávajú za 9,99 USD. Na rozdiel od bežného USB konektora je možné tento vložiť do USB portu ľubovoľnou stranou. Samozrejme, nejde o oficiálne licencované káble, avšak tí, ktorí chcú mať Lightning kábel s obojstranným USB ako prví zatiaľ inú možnosť nemajú. Dĺžka kábla je 1 meter a podľa odhadov The Guardian by mal iPhone používateľom ušetriť 4687 rokov. Nakupovať môžete na stránkach Truffol.com.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.