Lightning káble s obojstranným USB sú už v predaji

Len teraz sme informovali o možných plánoch Apple týkajúcich sa Lightning káblov s obojstranne použiteľným USB konektorom, a už tu máme správu, že predaj presne takého kábla spustila spoločnosť Truffol. Lightning kábel kompatibilný s iOS zariadeniami, ktorý ponúka obojstranný konektor USB, predávajú za 9,99 USD. Na rozdiel od bežného USB konektora je možné tento vložiť do USB portu ľubovoľnou stranou. Samozrejme, nejde o oficiálne licencované káble, avšak tí, ktorí chcú mať Lightning kábel s obojstranným USB ako prví zatiaľ inú možnosť nemajú. Dĺžka kábla je 1 meter a podľa odhadov The Guardian by mal iPhone používateľom ušetriť 4687 rokov. Nakupovať môžete na stránkach Truffol.com.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.