Apple spúšťa program výmeny chybných batérií v iPhone 5

Apple spúšťa ďalší program výmeny iPhonu 5, tentokrát kvôli chybnej batérii. Údajne veľmi malé percento iPhonov 5 môže mať náhle problém so skrátenou životnosťou batérie a častejšou potrebou nabíjania. Problém sa týka len istého rozpätia sériových čísiel iPhonov 5 predaných od septembra 2012 do januára 2013. Ak má váš iPhone 5 spomínané symptómy, na oficiálnych stránkach podpory si môžete podľa sériového čísla overiť, či máte nárok na výmenu. Program výmeny sa u nás začne 29. augusta 2014. Podrobnosti nájdete na stránkach programu výmeny batérie.

komentárov
 1. Ja som mal problém a spadal som do skupiny, škoda len, že problém bol už pred polrokom u mňa v takom štádiu, že som musel bezodkladne meniť za ebayovú…

  0
  0
 2. no ja vam neviem ale ja som mal problem ze po roku mi zacal vypinat pri viac a viac percentach a blbol ze ked som ho zapol na nabijacku tak z 5per skocilo na 18 a pod :D a vymeneny :P

  0
  0
 3. Takze ked teda spada moj telefon do tejto vymeny, staci priniest iphone do autorizovaneho strediska a oni mi vymenia bezplatne bateriu?

  0
  0
 4. To iste ako Adrián: Podla sériového cisla som zistil, ze sa to bohuzial tyka aj mna… Mobil som kupoval v Appstore v Hambrugu. Co s tym teraz?

  0
  0
 5. Niekolko otazok:
  1. Co vsetko je potrebne na vymenu? Staci len doniest pristroj?
  2. Musi byt mobil este v zaruke?
  3. Urobia to na pockanie?
  4. Je potrebne dokazovat problem, alebo staci ze je mobil “pozitivne lustrovany” podla serial number?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.