Dropbox predstavil Carousel – alternatívu k Photo Streamu od Apple

Carousel je názov najnovšej aplikácie od Dropboxu, ktorá sa snaží byť alternatívou k zabudovanému Photo Streamu od Apple. Aplikácia je samozrejme prepojená s Dropboxom, dizajnovo sa spolieha na minimalistický dizajn, náhľady fotografií a dotykové gestá. Ponúka taktiež možnosť vašim kontaktom poslať odkazy na vaše fotografie a videá priamo z aplikácie. Samozrejmosťou je možnosť automatického zálohovania vášho obsahu na Dropbox a automatická organizácia vašich fotografií.

Sťahovať môžete zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.