Obľúbená e-mailová aplikácia Mailbox prichádza aj na Mac

Populárna iOS aplikácia Mailbox teraz prichádza aj na Mac OS X. Zatiaľ ide síce len o betatest, avšak fanúšikov, ktorých si alternatívna e-mailová aplikácia získala na iOS, táto správa určite poteší. Mailbox prichádza nielen na OS X, ale aj na Android. Súčasťou oznámenia sú aj nové funkcie, ktoré budú platiť pre všetky verzie, nie len Mac. Jednou z nich je „Auto-swipe“ – akási alternatíva ku Google filtrom, ktorá sa dokáže naučiť a predpovedať, ktoré e-mailové konverzácie chcete archivovať, a ktoré nie. Parametre sa vytvárajú na základe vášho používania Mailboxu a nechýba ani možnosť ich skontrolovať. Ďalšou novou vychytávkou je možnosť „odložiť“ e-mail na mobilnom zariadení s tým, že sa vám automaticky pripomenie opäť až na Macu. Hlavným cieľom Mailboxu je uľahčiť vám orientáciu v stále rastúcom počte príjmaných e-mailov a zbaviť vás nežiadúcich rušivých elementov.

Podrobnosti o Mailboxe vrátane možnosti prihlásiť sa do betatestu pre Mac nájdete na oficiálnych stránkach.

komentár
  1. Veľká škoda stále jednej veci: Note: Currently for Gmail and iCloud accounts. Other email platforms coming soon.

    Pre mňa osobne kým sa nebudú dať pridávať aj normálne úćty, je to nepoužiteľné…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.