Intel zrejme vydá nové procesory Haswell už v máji, prídu aj nové iMacy?

Najnovšie správy naznačujú, že Intel plánuje uviesť na trh svoje nové procesory Haswell už v máji. Súčasťou novej generácie procesorov Haswell je čipset Z97 s podporou rýchlejších a väčších diskov High Speed SATA (6 Gb/s). Nové procesory okrem toho ponúknu oproti ekvivalentom dostupným dnes zrýchlenie o 100 MHz. Nakoľko iMacy používajú procesory od Intelu, Apple ich zvykne aktualizovať v rovnakom období ako Intel svoje procesory. Vylepšené iMacy by tak mohli byť predstavené už v máji. Táto správa sa však týka len desktopových procesorov, na aktualizáciu MacBookov si budeme zrejme musieť počkať o niečo dlhšie.

*** Nové procesory by mali byť uvedené už 10. mája. Zdroj: techPowerUp

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.