Aplikácia Google pre iOS už dokáže ovládať aj inteligentný termostat Nest

Aplikácia Google pre iOS umožňuje používateľom Apple zariadení vyskúšať si, čo ponúka služba Google Now z Androidu. Jej cieľom je poskytovať tie správne informácie v správny čas, čo znamená, že predvída, čo vás môže zaujímať. Využíva pritom rozsiahlu databázu informácií o každom používateľovi Google služieb, ktorá sa rozširuje tým, ako ju používate. Ponúka aj funkcie podobné Siri od Apple. Najnovšie k širokej ponuke funkcií pribudla aj možnosť ovládať inteligentné termostaty Nest priamo z aplikácie Google. Samozrejme, na kartách sa vám zobrazujú aj relevantné informácie z Nestu, napríklad, ak ste mimo domu, navrhne vám zníženie teploty a podobne. Nastavovať teplotu môžete aj cez hlasové povely, stačí povedať Ok Google a napríklad požadovanú teplotu.

komentáre
  1. Ahojte, mam doma Nest termostat (2.generacia) uplne novy nepouzity, kupil som ho v USA, mam aj ucet, predam. Mne sa neda napojit na moju kotolnu :(
    Ak mate niekto zaujem napiste mi na [email protected], je to fakt krasny dizajnersky kusok ;-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.