Apple rozdáva svojim zamestnancom ruksaky s logom Apple

Ani tieto Vianoce Apple nezabúda na svojich zamestnancov a za ich prácu ich odmeňuje menším darčekom v podobe ruksaku. Ten je podobný ruksakom Incase Staple, avšak odlišuje sa logom Apple. Nechýba prepážka pre MacBook ani ďalšie príslušenstvo. V ruksaku okrem toho našli aj básničku, ktorá však nie je vianočná, skôr ich oceňuje za ich prácu a veci nad rámec ich povinností, ktoré kvôli nej robia. Bežná cena ruksaku sa pohybuje okolo 60 USD, no už sa objavili zamestnanci, ktorí darovaný ruksak od Apple predávajú na eBayi. Ceny na eBayi sa pohybujú okolo 100 USD. V minulosti už Apple svojim zamestnancom rozdával rôzne oblečenie, fľaše, deky, aplikácie a podobne.

Zdroj: Twitter

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.