Apple rozdáva svojim zamestnancom ruksaky s logom Apple

Ani tieto Vianoce Apple nezabúda na svojich zamestnancov a za ich prácu ich odmeňuje menším darčekom v podobe ruksaku. Ten je podobný ruksakom Incase Staple, avšak odlišuje sa logom Apple. Nechýba prepážka pre MacBook ani ďalšie príslušenstvo. V ruksaku okrem toho našli aj básničku, ktorá však nie je vianočná, skôr ich oceňuje za ich prácu a veci nad rámec ich povinností, ktoré kvôli nej robia. Bežná cena ruksaku sa pohybuje okolo 60 USD, no už sa objavili zamestnanci, ktorí darovaný ruksak od Apple predávajú na eBayi. Ceny na eBayi sa pohybujú okolo 100 USD. V minulosti už Apple svojim zamestnancom rozdával rôzne oblečenie, fľaše, deky, aplikácie a podobne.

Zdroj: Twitter

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.