Apple zverejnil vianočnú reklamu The Song

Tretí advent je za nami čo znamená, že Vianoce už skutočne klopú na dvere. Tomu je prispôsobená aj najnovšia reklama Apple s názvom The Song. Má minútu a pol a nie je venovaná žiadnemu konkrétnemu produktu, ale skôr atmosfére Vianoc. Mladé dievča v nej objavi starú gramofónovú dosku nahranú babičkou, ktorá na nej hovorí, že nemôžu byť spolu na Vianoce. Rozhodne sa ju zreprodukovať a urobiť z nej duet. Daruje ju ako vianočný darček svojej babičke v digitálnej podobe. Tá si vypočuje duet svojho mladšieho ja a svojej vnučky, čo prináša množstvo spomienok a emócií. Reklama pôsobí skôr dojemne a nie je zameraná na žiaden konkrétny produkt, ale skôr na to, ako Apple produkty zbližujú ľudí.

komentárov
 1. presne tak!
  na toto sa uz fakt neda pozerat bez pocitu trapnosti a zufalstva.
  kreativita Apple sa posunula do totalne zapornych hodnot. este stastie ze sa toho Jobs nedozil. ci skor, keby sa dozil, tak by nieco takto ohavne a primitivne nikdy neopustilo brany spolocnosti.
  trapny pokus o emocionalne vydieranie masy. jednym slovom by sa to dalo charakterizovat ako – vygrc

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.