Apple otvára v Mníchove nový obchod

Po obchodoch v USA a v Ázii pokračuje Apple v rozširovaní siete svojich kamenných obchodov aj v Európe. Už túto sobotu plánuje otvoriť nový obchod v Nemecku, konkrétne v Mníchove. Pôjde už o druhý obchod v tomto meste. Slávnostvné otvorenie pre verejnosť je naplánované na túto sobotu o 9:30 ráno. Informácie o tomto obchode budú k dispozícii na oficiálnych stránkach.

komentárov
  1. Skoda ze neotvoria obchod vo Viedni, ked zobereme dokopy Rakusko, Slovensko, Česko, Madarsko – je to uz dost dobry trh relativne  blizko seba.

  2. Nuz je jednoduchsie predavat v jednom z najbohatsich regionov Nemecka ako vo Viedni. “Kde su ludia biedni” v porovnani s Mnichovom samozrejme…

  3. vo viedni iba preto, ze sa nebudem musiet trepat zase do Hamburgu ako naposledy, aj ked som tam mal povinnosti. V apple store nerobia dokopy ziadne problemy pri rieseni vadneho kusu aj ked si mobil kupite niekde v mobilshope

  4. mna by potesilo, keby koncne zaviedli u nas na slovensku apple online store. V ceskom su sice ceny skvele ale vzdy to riesit cez znamych, ktori tam ziju, je trocha nepohodlne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť