Pozrite si video nových puzdier Smart Cover pre iPad 5

Po predstavení iPhonov sa od Apple očakáva, že ešte pred Vianocami predstaví aj novú generáciu svojich tabletov iPad 5 a iPad mini 2. Samotné predstavenie môže byť bližšie, ako sa čakalo. Aspoň tak to vyzerá na základe nového videa, na ktorom už vidíme originálne puzdra Smart Cover od Apple určené pre nový iPad 5. Tie sú dostupné v bielej, červenej, čiernej, modrej, oranžovej, ružovej, sivej a zelenej farbe. Ako vidíte vo videu, puzdra sedia na uniknuté súčiastky nového iPadu 5, ktorý by sa mal dizajnom priblížiť iPadu mini. Na rozdiel od Smart Cover pre súčasnú generáciu iPadu, kvôli zmenenému dizajnu sa nová verzia ohýba len na dvoch miestach, nie troch ako pôvodne. Podujatie venované novým iPadom môžeme očakávať v októbri, v predaji by mali byť krátko na to.

 

komentáre
  1. Nemysleli ste nahodou iPad 5. generacie? Pretoze iPad 3 a ani iPad 4 neexistuje je iba iPad 3. a 4. generacie. Pokial dobre pametam tak po iPade 2 prisiel “The new iPad” a nie iPad 3.

  2. uvidime ipad vo vesmirnej sedej, sivej a zlatej? pripadne ipad miniC
    lebo k telefoniku treba aj rovnaky ipad :)
    dolezity je ale HW, kedze SW nam uz predstavili, ale myslim ze maly ipad pojde na dracku

  3. A nebolo by lepsie najprv ten iPad 5. gen. vyrobit, uviest do predaja a az potom nan reklamovat rozne obaly? Trochu divne … prinajmensom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?