Príprava na advokátske skúšky s iPad aplikáciou za 1000 USD

BarMax CA for iPad je názov aplikácie, ktorá vám má výrazne uľahčiť prípravu na advokátske skúšky. Vytvorili ju harvardskí právnici v spolupráci s vývojármi iPhone aplikácií a nájdete v nej viac ako 1 GB dokumentov, ktoré mali vystačiť aspoň na dva mesiace intenzívnej prípravy. Táto aplikácia je však výnimočná aj svojou cenou, ktorá je tesne pod hranicou 1000 USD, presnejšie 999,99 USD. Okrem samotnej aplikácie však získate aj doživotný prístup ku všetkým dokumentom, ktoré sa v aplikácii nachádzajú, vrátane exkluzívnej podpory priamo od harvardských právnikov, ktorí vám budú k dispozícii. V rovnakej cene je dostupná aj verzia pre iPhone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.