Príprava na advokátske skúšky s iPad aplikáciou za 1000 USD

BarMax CA for iPad je názov aplikácie, ktorá vám má výrazne uľahčiť prípravu na advokátske skúšky. Vytvorili ju harvardskí právnici v spolupráci s vývojármi iPhone aplikácií a nájdete v nej viac ako 1 GB dokumentov, ktoré mali vystačiť aspoň na dva mesiace intenzívnej prípravy. Táto aplikácia je však výnimočná aj svojou cenou, ktorá je tesne pod hranicou 1000 USD, presnejšie 999,99 USD. Okrem samotnej aplikácie však získate aj doživotný prístup ku všetkým dokumentom, ktoré sa v aplikácii nachádzajú, vrátane exkluzívnej podpory priamo od harvardských právnikov, ktorí vám budú k dispozícii. V rovnakej cene je dostupná aj verzia pre iPhone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.