Microsoft oslavuje začiatok výroby kancelárskej sady Office for Mac 2011 humorným videom

Office for Mac 2011 je v štádiu RTM (Release to Manufacturing), a teda finálna verzia softvéru je už vo výrobe, kde sa pripravujú DVD médiá a balenia. V súvislosti s tým MacBU (Macintosh Business Unit, časť Microsoftu zameraná na Mac) zverejnili komické video o funkciách, ktoré sa „nanešťastie“ nepodarilo pridať do Office for Mac 2011.

komentárov
 1. klidek, podla mna je to len sarkasticke videjko, kde ako uplne trhaky predstavuju totalne voloviny… treba pochvalit MS, ze si vie vystrelit sam zo seba… (a toto pisem ako clovek, ktory produkty MS neznasa)

  0
  0
 2. Ja by som to tak veľmi neodsudzoval. Nie je to síce žeby som sa chytal za brucho, ale rozhodne som sa pri tom občas aspoň troška pousmial… :-)
  No a čo sa týka Office2011 – celkom sa na neho teším. Pokiaľ bude home edícia obsahovať Outlook, tak určite po ňom siahnem.

  0
  0
 3. Asi mi chybí nějaká choroba napadající mozek abych pochopil tento humor. Zcela bez nadsázky mi běhal mráz po zádech. Šílené. Buďto už jsem byl nějak panem Jobsem zmanipulován, nebo M$ přišlo z jiné planety. Já bych uvítal nějaké “vysvětlení” tohoto počinu od nějakého zastánce M$ – opravdu tomu nerozumím – to bylo humorné????

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.