iPod touch pred aktualizáciou zlacnel, pre študentov k MacBooku úplne zadarmo

iPod touch, spolu s ostatnými iPodmi, bude takmer určite aktualizovaný už v septembri. Ak však predsa len nejaký chcete kúpiť práve teraz, okolnosti sú vám naklonené. Všetci štyria veľkí slovenskí Apple Premium Reselleri spustili akciu pod názvom Chcem tiež Mac. Po splnení podmienok spropagovania značky desiatim priateľom cez sociálnu sieť dostanete pri kúpe MacBooku White (999 €) alebo základného 13″ MacBooku Pro (1249 €) osemgigabajtový iPod touch zadarmo. Ponuka je vrámci každoročných akcií Back to school, alebo Späť do školy, platí preto len pre študentov od 17 rokov a učiteľov. Predajcovia sa snažia osloviť širokú verejnosť cez internet. Tak ako pri minuloročnej Back to school akcii, aj tentokrát používajú hojne reklamy na Facebooku, pridali sa k nim aj Google reklamy, v ktorých je z neznámych dôvodov nesprávne skloňované slovo iPod („Hľadáš iPoda?“, „získaj iPoda zadara“).

Na svoje si prídu aj tí, čo nie sú študenti. Sieť obchodov NAY ponúka dotykový iPod v 8 GB kapacite za 169 €, čo je pre Apple produkty nevídaná, až 15% zľava oproti normálnej cene 199 €. Minulý rok zľavu 30 € na najnižší iPod touch ponúkali v lete viacerí predajcovia, plná cena vtedy bola 229 €.

Akcia Chcem tiež Mac platí do 7. septembra. Minulý rok boli iPody aktualizované 9. septembra. Aj keď Apple informácie dopredu väčšinou nezdieľa ani so svojimi najbližšími obchodnými partnermi, dátum aktualizácie 8. septembra 2010 sa nám zdá veľmi pravdepodobný. Medzi pripravovanými novinkami by mala byť predná alebo zadná kamera pre iPod touch, pravdepodobné sú tiež väčšie kapacity pri všetkých modeloch iPodov.

komentárov
 1. Dufam, ze Jonathan Ive konecne pouzije na novom iPode touch krasny matny hlinik ako pri iPade, lebo na tu hnusnu lesklu nerezovu ocel, ktora sa poskriabe skor ako iPod vytiahnete z krabice som dost alergicky… :) Potesil by tiez Retina displej, A4 chip, 512MB RAM, Gyroscope, Face Time, mikrofon, 2 stereo reproduktory, lepsia vydrz, a nezaskodilo by aj FM radio… Hovori sa aj o fotoaparate, ale to pokladam v iPode touch za absolutnu zbytocnost a esteticku zhovadilost…

  0
  0
 2. Peterson

  Tvoja predstava je fakt dobra hlavne ten hlinik:) Nechces im napisat mail? Alebo tam pracovat?:D:D:D

  0
  0
 3. A myslite, ze je velka pravdepodobnost, ze bude mat novy touch vacsie rozlisenie, teda retinu? Pretoze to by som na novom chcel vidiet najviac :)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.