iOS 4 a problémy s Bluetooth headsetmi

Minimálne v médiách momentálne prežíva Apple ťažké obdobie. Predaje iPhonov 4 síce prevyšujú všetky očakávania, no titulky vplyvných internetových stránok a časopisov patria problémom, ktoré najnovšia generácia telefónu od Apple má. Najvýraznejším je samozrejme systém antén, objavili sa aj problémy s Proximity senzorom a najnovšie aj s Bluetooth headsetmi.

Po pripojení Bluetooth slúchadla k akémukoľvek iOS 4 zariadeniu hlásia používatelia veľmi nízku kvalitu zvuku pri telefonovaní, ktoré znie, ako keby bol hovoriaci v tuneli alebo ďaleko od telefónu. Dobrou správou je, že táto chyba je určite len softvérová, keďže sa prejavila aj na starších iOS zariadeniach, nejde teda o ďalší problém iPhonu 4, ale najnovšieho softvéru – iOS 4. Okrem Bluetooth headsetov sa chyba týka aj iných zariadení pripojených cez Bluetooth ako napríklad reproduktory alebo príslušenstvo v aute. Známe sú taktiež problémy s Bluetooth pripojením iOS 4 zariadení k systémom automobilov Mercedes-Benz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?