Ďalšie využitie pre nový iPod nano – moderná menovka

Ak by vám náhodou nestačilo využitie najnovšieho iPodu nano ako náramkových hodiniek, nasledujúce video ukazuje ďalšiu možnosť – použite iPod nano ako modernú menovku, ktorá istotne priláka pozornosť všetkých okolo vás. Postup je jednoduchý, stačí si na iPod nano nahrať obrázky s informáciami, ktoré by ste použili aj na klasickej menovke, a spustiť slideshow. Samozrejme, počas odborných stretnutí či konferencií by ste s takouto menovkou zrejme nezapadli, no dala by sa využiť napríklad v Apple obchodoch prípadne iných priestoroch, kde je cieľom uvoľnená atmosféra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.