Aktualizovaný Yahoo! Messenger pre iPhone pridáva bezplatné telefonovanie a videotelefonovanie cez 3G aj na počítač

Najnovšia verzia Yahoo! Messengera pre iPhone pridáva podporu bezplatného telefonovania vrátane videohovorov. Samozrejme, to nefunguje len medzi iPhonmi, ale aj keď zavoláte na Yahoo! účet prihlásený na počítači. Klasické hlasové a videohovory medzi iPhonmi aj medzi iPhonmi a počítačmi sú k dispozícii zadarmo, za príplatok môžete volať aj na klasické pevné alebo bezdrôtové telefónne siete. Oproti FaceTimu od Apple poskytuje toto riešenie nielen podporu telefonovania na počítač, ale aj možnosť využiť pre videohovory 3G sieť, Wi-Fi pripojenie nie je potrebné.

Yahoo! Messenger je naviac v App Store dostupný úplne zadarmo. Ak chcete vyskúšať videotelefonovanie medzi iPhonom a počítačom, potrebujete aj Yahoo! Messenger pre Mac alebo Windows, k dispozícii tiež bezplatne. Reakcie v hodnoteniach používateľov sú rôzne a podľa všetkého funguje videotelefonovanie len na iPhone 4 a iPhone 3GS, na najnovšom iPode touch ho nespustíte. O svoje skúsenosti sa môžete podeliť v diskusii pod článkom.

komentárov
  1. No, ja som to vyskúšal a video telefonovanie medzi IP4 a OSX určite zatiaľ nefunguje. Ba čo viac, takmer vždy mám na klientovi v OSX možnosť “Start Voice conversation” vo vzťahu k účtu na IP4 “Šedú” a nefunkčnú. Telefonovanie z IP4 na OSX ide vždy.
    Video mne určite nejde ani jedným smerom. ani cez WiFi, ani cez 3G

    Má niekto inú skúsenosť ?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.