Sieň slávy pre najlepšie iOS aplikácie – App Hall of Fame

148Apps spustili nový projekt s názvom App Hall of Fame. Ako už názov napovedá, sieň slávy bude venovaná najlepším mobilným aplikáciám. Nominácie a hlasovanie však nebudú verejné, na starosti to bude mať zvolená porota, o ktorej sa viac dočítate tu. Každý mesiac tak bude na stránkach http://www.apphalloffame.com/ zverejnených dvanásť najlepších aplikácií pre iPhone/iPod touch, neskôr pribudnú aplikácie pre iPad a nakoniec aj aplikácie pre Android.

Samozrejme, nakoľko ide o najlepšie aplikácie, väčšinu z nich už zrejme poznáte. Tento mesiac sa do siene slávy dostali aplikácie Angry Birds, Flight Control, Doodle Jump, Shazam, Evernote, Plants vs. Zombies, Pandora Radio, Simplenote, Twitter, Instapaper, Homerun Battle 3D a Fieldrunners. Hlasovanie síce ovplyvniť nemôžete, no ak sa prihlásite k odoberaniu noviniek e-mailom, každý mesiac môžete vyhrať niektoré z aplikácií zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.