Nové adaptéry MagSafe pre MacBooky Pro

Po roku a pol sa dočkal adaptér MagSafe pre MacBook Pro ľahkej „letnej“ inovácie – Apple ho zmenšil na kompaktnejšiu veľkosť pre jednoduchšie prenášanie na cestách a pod. Za nezmenenú (prestrelenú) cenu ±3600 Sk dostanete nový MagSafe druhej generácie s označením MA938LL/A. Na Slovensku a v Česku ho môžeme očakávať do štyroch týždňov, v USA sa čaká tiež. Adaptér poskytuje nezmenený príkon 85W, novou veľkosťou sa podobá na menší 60W adaptér MagSafe pre 13″ MacBook. Užívatelia by privítali aj lepšie vnútorné pasívne chladenie týchto adaptérov. Osobne nemám s teplotou adaptéru žiadny problém, patentovaný MagSafe považujem za najlepší adaptér zo všetkých, ktoré som videl pre rôzne značky notebookov. Je kompaktný, magnetický, kábel je ľahko obtočiteľný vďaka dvom na to určeným vysúvacím držiakom a v zahraničí stačí kúpiť malú násadku pre konkrétnu elektrickú sieť.

Na obrázku vľavo nový MagSafe pre MBP, vpravo starý.

komentár
 1. chcem sa opytat
  ci je mozne pouzit MagSafe adapter na MacBook AJ na MacBook PRO a vice versa
  ???
  preotze doposial mali sme ibooky a powerbooky a problem s tym nebol
  Vie mi dat niekto odpoved?
  dakujem

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.