Nové adaptéry MagSafe pre MacBooky Pro

Po roku a pol sa dočkal adaptér MagSafe pre MacBook Pro ľahkej „letnej“ inovácie – Apple ho zmenšil na kompaktnejšiu veľkosť pre jednoduchšie prenášanie na cestách a pod. Za nezmenenú (prestrelenú) cenu ±3600 Sk dostanete nový MagSafe druhej generácie s označením MA938LL/A. Na Slovensku a v Česku ho môžeme očakávať do štyroch týždňov, v USA sa čaká tiež. Adaptér poskytuje nezmenený príkon 85W, novou veľkosťou sa podobá na menší 60W adaptér MagSafe pre 13″ MacBook. Užívatelia by privítali aj lepšie vnútorné pasívne chladenie týchto adaptérov. Osobne nemám s teplotou adaptéru žiadny problém, patentovaný MagSafe považujem za najlepší adaptér zo všetkých, ktoré som videl pre rôzne značky notebookov. Je kompaktný, magnetický, kábel je ľahko obtočiteľný vďaka dvom na to určeným vysúvacím držiakom a v zahraničí stačí kúpiť malú násadku pre konkrétnu elektrickú sieť.

Na obrázku vľavo nový MagSafe pre MBP, vpravo starý.

komentár
 1. chcem sa opytat
  ci je mozne pouzit MagSafe adapter na MacBook AJ na MacBook PRO a vice versa
  ???
  preotze doposial mali sme ibooky a powerbooky a problem s tym nebol
  Vie mi dat niekto odpoved?
  dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…