iCloud Drive nastavuje sa …, aktualizácia OS

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iCloud Drive nastavuje sa …, aktualizácia OS

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106446
    student123
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer,
    pred vyše týždňom som si kupoval MB 13″ s retinou a od tej doby mi v >nastavenia>internetové účty>iCloud Drive … vypisuje > Nastavuje sa…
    Myslíte si že mám nejakú chybu v synchronizácií alebo je problém so systémom ?

    Ako to je s aktualizáciou? Programy ktoré mám nainštalované mi budú fungovať aj na OS X El Capitan ? Aký máte názor na tento OS ?

    #411205
    JFK.
    Účastník (Participant)

    je tu miliarda tém o El Capitan, stačí sa pozrieť …

    El Capitan je rovnako dobrý, alebo dokonca lepší systém ako bol legendárny Snow Leopard a je to vhodný upgrade pre každého a všetci majú na neho kladný názor, nemá vôbec zmysel otáľať a mudrovať.
    proste nahoď El Cap a študuj ďalej :D

    najskôr všetko updatni, potom ak ti iCloud nepôjde budeš to riešiť ináč.

    #411208
    student123
    Účastník (Participant)

    Tak si počkám aspoň na aktualizáciu winebottler pretože ho potrebujem kvôli škole.
    Opravil som názov témy, jedná sa o Drive.

    #411272
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak proste skús sa z iCloudu odhlásiť a znova prihlásiť.

    #411301
    student123
    Účastník (Participant)

    Pomohlo :) ďakujem :)
    Spustil som aktualizáciu OS X a sťahuje mi vyše 6gb, dúfam že to neznamená že nový OS X bude zaberať viac miesta ako mám doteraz ??? pretože mám len 128gb SSD a každý mb navyše sa zíde.

    #411320
    ????
    Účastník (Participant)

    o nieco viac asi bude, ale nie o 6GB. povodny system sa pri instalacii prepisuje novym

    #411394
    majdy
    Účastník (Participant)

    Naopak. El Capitan uvoľňuje miesto na disku, ja som po inštalácii mal k plusu 22,xx GB ;) Rado sa stalo.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.