Prasknutý predný display na iPhone 6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Prasknutý predný display na iPhone 6

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #104728
    andres
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Chcel by som sa spýtať či ma niekto vlastnú skúsenosť s opravou predného displaya a koľko je asi cena. Predpokladám, ze keď som bral telefón u operátora tak prasknutý display asi nespadá do reklamácie.
    Ďakujem za rady

    #403439
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Čo sa týka ceny displeja aj s výmenou, tak ťa to výjde na približne dve stovky. Ale môže to byť menej a viac. Záleží od servisu. A čo sa týka tej reklamácie, tak pokiaľ si ho mal poistený, tak by to za pokus stálo. Pokial však poistený nebol, tak je to strata času.

    #403440
    andres
    Účastník (Participant)

    Dik za info

    #403443
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Hlavne uz v tomto momente ti padla zaruka…

    #403466
    Common
    Účastník (Participant)

    @andres: mne sa stalo nieco podobne, chcel som objednat display z ebaya ale je to podla mna risk (neoriginal) a ziadna zaruka, tak som radsej priplatil a kupil tu: http://www.fixservis.sk/iphone-6-original-lcd-displej-dotykova-plocha-sklo-biela-p11083

    Dnes si ho idem vyzdvihnut a vymenim si to sam.

    #403467
    christopher
    Účastník (Participant)

    @andres Ked si netrufas vymenit to sam, tak mi nevahaj napisat spravu (mail najdes v profile). Som si isty, ze by sme sa dohodli. Doklad a 24-mes. zaruka su samozrejmostou :)

    #403468
    christopher
    Účastník (Participant)

    @Common Nechcem disovat fixservis, nakolko s nimi mam prevazne dobre skusenosti (najma postoj pri reklamacii), ale nie su autorizovany servis, takze ani oni nemaju pristup k “originalnym” dielom. Navyse ponukaju len 3-mesacnu zaruku, to najdes napisane aj v ich obchodnych podmienkach.

    #403471
    Common
    Účastník (Participant)

    emailom mi odpisali, ze na nahradny diel mam 2 roky zaruku a ze pracuju vylucne s originalnymi dielmi, takze bud zavadzaju alebo neviem..

    #403479
    sairik
    Účastník (Participant)

    to co napisu do mailu nema taku vahu ako podmienky ktore maju zverejnene na webe. mozno sa pletiem ale vseobecne je zaruka na opravovany diel pol roka kdekolvek.
    to ze napisu ze maju originalne diely je totalna blbost :)
    mohli by sa vyjadrit tuto ludia ktori stym robia, kde maju vobec originalne diely a ci vobec :-D lebo ja by som povedal, ze kym to nevyberies z ineho iphonu, originalitu nenajdes nikde :-D

    #403804
    Common
    Účastník (Participant)

    Pri kupe nahradneho dielu (display) som sa uistil priamo v predajni, ze na nahradny diel je 2 rocna zaruka.

    Na inu temu… Display som vymenil, vsetko funguje okrem proximity senzoru. Zrejme sa tam dostava niekade viac svetla ako by malo. Ma niekto s tymto skusenost a je ochotny sa mi na to pozriet? BA a okolie? Samozrejme nie zadarmo.

    #403810
    iTuxx
    Moderátor

    UV filter si osadil? Starsie modely ho potrebovali, pochybujem ze u novsich je vynimka.

    #403814
    Common
    Účastník (Participant)

    Z povodneho displaya som prehodil vsetko. Podrobne som skontroloval miesto kde je osadeny proximity senzor (povodny-rozbity display) ale ziadny UV filter som tam nevidel.

    #403817
    iTuxx
    Moderátor

    To je taky malicky stvorcek.
    Alebo mozno mas sklo zafarbene prilis tmavou/svetlou farbou a tym padom senzor nereaguje spravne.

    #403848
    sairik
    Účastník (Participant)

    mam pocit ze uv filter bol samostatne iba v ip4 nie ?

    #403852
    Rosi
    Účastník (Participant)

    pokial poznaš stranku aliexpress, a displej si nerzbil tak aby sa už nedal použivať ale ešte možeš použivať tak objednaj kludne z aliexpressu, mal som z tamaď pár displejov a nebol probem :) je to niečo ako ebay, zo slovenska ked chceš tak si pozri stranku mobil-gsm.sk ja z tamad beriem ked sa mi nechce čakať mesiac kym to pride a tiež som s nimi spokojny :)

    #403861
    iTuxx
    Moderátor

    Hmm asi to tak je, teraz som tu mal 4Sko a neni tu. Tak potom ho uz zvlast asi nedavaju.

    #403866
    Common
    Účastník (Participant)
    #403975
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    chlapik tam pise ze to moze byt sposobene extremne jemnym flex kablom, ktory je velmi lahke poskodit, aj ked sa nevie presne ako (mozno nejakym zlym pohybom..)

    Using the same replacement screen, a new proximity sensor flex cable fixes the problem. This flex cable seems extremely fragile. It’s almost impossible not to damage it and I’m not sure what does cause damage. I’m holding my breathe and being extra extra careful with each one but I’ve damaged 3 in the last week

    #403978
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    kto setri, ma za tri :) Mal si to nechat vymenit vo FixServise…

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.