Iphone 5S a LTE siet v BA Telekom

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 5S a LTE siet v BA Telekom

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102463
    jonnyMX3
    Účastník (Participant)

    Zdravim, má ešte niekto problém so 4G sieťou od telekomu v BA na iphone 5S? Telekom mi oznamil, ze na iP 5S 4G od telekomu v BA nebude fungovať kvôli frekvenciám lte…

    #394582
    Anonymný
    Neaktívny

    Mne funguje v BA pohode ale vobec ju nepouzivam ..

    #394586
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Mas pausal Happy alebo Easy s balikom SURF1000? Mas kompatibilnu SIM? Ak ano, malo by ti to ist.

    #394596
    jonnyMX3
    Účastník (Participant)

    Mam Easy Pecku, balik Surf1000 aj novu Sim, asi pojdem niekde do predajne popitat sa … :(

    #394628
    panlubo
    Účastník (Participant)

    Mam 5S a LTE funguje v BA v pohode. Pokial viem tak len na iPhone 5 a starsich nefunguje. Na 5S, 5C a novsich na 100% musi ist.

    #394633
    kuslak
    Účastník (Participant)

    Mam iphone 5S a happy L.
    Volal som do telekomu ci mi bude nieco uctovane ak si zapnem LTE a ci vsetko bude fungovat korektne. Povedali mi ze 5S ma s LTE problemy od ios8. No vsetko funguje ako ma. Snad mi nic nenauctuju kedze pausal mam od minuleho roka.

    #394912
    kuris
    Účastník (Participant)

    ja som si vcera menil sim lebo som mal staru ktora nepodporovala 4g a nefunguje to aj tak

    #394950
    panlubo
    Účastník (Participant)

    Mas v iPhone aktivovane LTE v nastaveniach? Mne to normalne ide. Ale su pausaly kde to treba aktivovat aj u operatora…

    #394971
    kuris
    Účastník (Participant)

    mam to aktivovane ak staci dat ze povolit LTE… a v telekome som sa aj pytal ci mi to pojde nech si to overia podla cisla a povedali ze hej tak neviem kde je chyba…

    #394974
    kuslak
    Účastník (Participant)

    A nachadzas sa v pokryti LTE?

    #394975
    Mikic
    Účastník (Participant)

    Ja som mal odsť problémov. Nedalo sa mi dovolať, telefon sa tváril normálne. Po cca 20min mi chodili sms s neprijatými hovormi. Trápil som sa s tým cca 2 týždne, telekol resetoval ich stanice v okolí ale nič nepomohlo. Až som to v telefone(5S) vypol a odvtedy som mal pokoj.

    #394979
    tiborissimo
    Účastník (Participant)

    @mikic ma recht. iphone6 lte off. Neustale mi chodili sms o zmeskanych hovoroch.

    #394985
    panlubo
    Účastník (Participant)

    No lebo cez lte nejde urobit hlasovy hovor. Mobil furt prepina do 2g alebo 3g a niekedy sa to asi uplne korektne nepodari tak je cislo nedostupne. Kym nepojde aj hlasovy hovor cez lte tak to nebude nikdy na 100%.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.