iPad a knihy

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101079
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    číta tu niekto knihy na iPade? Ak áno, cez akú appku?

    #387345
    Makro
    Účastník (Participant)

    Stanza ale to uz na appstore nenajdes ak sa nemylim. Ale kludne to das i na iBooks nie je to az take zle ale stanza je stanza. Pripadne Kindle appka je v poho. Zalezi od formatov bo nie kazda appka pozuje dany format.

    #387346
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Klasika iBooks. Jediná chyba, že nesynchronizuje záložky s papierovou knihou :D

    #387348
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    knihy mám ako PDF

    #387352
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Podle toho, ve kterem store koupim knizku. ibooks mi vyhovuje nejmene, protoze straslive plytva mistem. Nema ani zdaleka tak dobry fullscreen mod jako kobo nebo kindle. Ale to je problem hlavne na iphone. Nejvic asi pouzivam kobo. V jejich store se daji casto pouzit velmi zajimave dicount kody. Nekdy i 75% sleva ;)

    #387353
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pouzivam appku Marvin. Nic lepsie nenajdete. A knizky v PDF urcite NIE. Jednoznacne epub, kde si mozem zvacsit font, zmenit farebnost atd.

    #387354
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    http://www.martinus.sk/?uItem=46661

    toto hľadám, mám ju len ako PDF

    #387356
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Na PDF je pro iOS dost dobry napriklad PDF Max pro. Nebo si zkonvertuj PDF do neceho jineho. Bud primo v nejakem pdf prohlizeci na PC/Mac do TXT nebo zkusit calibre.

    #387367
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    odklizec: podporuje to “Open with…” ?

    #387378
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jasne. Ktera appka na cteni dokumentu tuhle funkci nepodporuje?

    #410302
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Oživím tému: otvorí Marvin knihy s Adobe DRM ochranou?

    #410403
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Som si predvčerom kúpil jednu knihu cez martinus.sk a keď ju dám stiahnuť, stiahne mi súbor o veľkosti 1 kB s divnou príponou. Jednalo sa o DRM epub. Kontaktoval som podporu, neunúvali sa odpísať… čo teraz? :-(

    EDIT: názov súboru je URLLink.acsm

    #410415
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Knihu s DRM ochranou precita len aplikacia Adobe. Vzhladom na prilis krkolomny sposob nakupu a pristupu k chranenym kniham v Martinuse si tam e-knihy nekupujem. Jedine nedavno som si kupil PDF knihu u nich, ale ta nebola chranena DRM, takze ide otvorit vsade.

    #410422
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Jozef: a kde nakupuješ ty?

    PS.: knihy chcem v slovenčine/češtine (po anglicky viem, to však neznamená že rád čítam anglické texty :-)

    #410423
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    ok, stiahnuté z uloz.to… človek si tu kúpi knihu a nemôže si ju prečítať… 17 euro v prdeli… Ďakujem!!!

    #410434
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    preto vravim, ze tam nenakupujem. Mam tisice knih v ePub formate z netu a to mi staci.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.