Zhanghan

Domov Diskusné Fóra Ostatné Zhanghan

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 59 )
  • Autor
    Príspevky
  • #270944
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ani ja neodidem, zacinal som tu este ked som mal hackintosh, a potom som pomaly presiel k skutocnym Macom, iPhonu…

    #270953
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Jasnačka, že zostávam aj ja :) To by nebolo ono.

    #270965
    petiar
    Účastník (Participant)

    Na “macbordel” sa to mení práve vďaka takýmto témam. Viete všetci veľmi dobre (alebo nie???), že ten Zhanghan je spamovací robot, tak jediné, čo treba urobiť, je kliknúť na “ohlásiť ako spam” a nie vytvárať tu takéto idiotské skupinové lamentácie. Nevšímajte si to, nevšímajte si trollov, nereagujte na nich. Reagujte len tam, kde máte čo povedať a bude to ok. Ak je táto diskusia “bordel” tak je ním vďaka nám všetkým.

    Nostalgicky si spomínam na časy keď si ešte nemohlo Apple dovoliť toľko detí ako dnes. To boli krásne, rozumné, zmyslusplné diskusie s poriadnymi názvami a bez gramatických chýb… To bude mazec, cez prázdniny… :-(

    #270972
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    petiar:hovoris mi z duse :/

    #270974
    poper
    Účastník (Participant)

    zrovna som rozmyslal o zalozeni takejto temy..

    #270976
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja tiež, táto téma mi pripomenula pokec alebo nejaké fórum o CS 1.6 serveroch, alebo niečo také…

    #270980
    Lens
    Účastník (Participant)

    petiar. ale ty tak isto vyjadrujes svoj nazor ako tvorca tejto temy. Mna jednoducho nesmierne serie ten SYSTEM. ze tu daju poondiate tlacitko ohlasit ako spam a niekto nie je schopny spravit 3 kliky a vymazat idiotskeho zhanghan spamovacie robota zo sveta… A v tomto su podla mna nadavky na stranu admina adekvatne pretoze toto uz nie je vec ktoru maju riesit pouzivatelia fora…

    A petiar. Momentalen je v ”prave sa diskutuje” jedna takáto tema a dalsich 7 je k veci kde sa riesia problemy s HDD a updatom a kadecim. Mas tu plno dalsich tem kde sa mozes vyjadrit. Tak preco krmis tuto trollsku temu? :)

    #270981
    Risko
    Účastník (Participant)

    Ten Zhanghan už stihol napísať 100 príspevkov. Pointa tejto témy je že to žiadneho správcu (ak vôbec nejaký existuje) evidentne absolútne nezaujíma, ani napriek tomu že jeho príspevky aktívne ohlasujeme ako spam. Ak by si moderátori/admini robili svoju robotu (v tomto prípade iba pár clickov na odstránenie jeho účtu) táto téma by tu takisto nebola a neprispievala k “macbordelu”…

    #270982
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ehm ehm ehm, toto som napisal ja. Ty si Richard Dudzak?

    #270985
    Risko
    Účastník (Participant)

    @ericek To čo som písal bola len reakcia na niekoho kto sa tu sťažoval že táto téma nemá zmysel a že stačí klikať len na tlačítko ohlásiť ako spam. Nečítal som všetky príspevky tejto témy tak neviem čo si písal.

    #271018
    dubak
    Účastník (Participant)

    petiar – tak neviem ci tebe to pride normalne, na kazdu temu ktoru kliknes, ti vyskoci zhanghan s jeho “dakujeme”
    ja si chcem precitat co sa v danej teme nove rozobera a otvorim ju a zase len ten spambot tam a admini maju na salame

    #271019
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nie je to normálne, ale nič s tým nespravíme.

    #271030
    petiar
    Účastník (Participant)

    Ja si úplne uvedomujem že tým, že som tu komentoval a že tu komentujem zase vlastne porušujem to, čo som hovoril. Áno, som slaboch, nevydržal som to. Pravda je taká, že stačí si tie spamy nevšímať (na e-mail spam tiež neodpíšete aby vám ho viac neposielali). Toto je vec, ktorú musia poriešiť admini tohto webu. Chápem aj to, samozrejme, že sa niekto chce pozrieť na nový príspevok k téme a vyskočí tam spam. Áno, naštve to, jasné. Ale tým, že tu budeme zakladať takéto témy nič nevyriešime.

    Takže takisto ako ja neodpovedám na príspevky s gramatickými chybami aj keď viem poradiť (bolo to ťažké, ale ide to), tak si aj vy zvyknite ignorovať hlúposti nad ktorými je zbytočné sa rozčuľovať. Nie je to úplne jednoduché, ale ide to. Týmto príspevkom diskusiu k tomuto končím. :-)

    #271033
    poper
    Účastník (Participant)

    PS: pred dvoma dnami som poziadal o uzamknutie temy a stale nic (uz tak napisal aj on)

    #271038
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ironia je ze spam takehoto typu sa tu nikdy nenachadzal az kym nepridali tlacitko “ohlasit ako spam”
    :)

    #271039
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    hacknite sa sem niekto a vymazte toho spambota

    #271040
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Majitel stranky to ma evidentne v p…. A nebo si nekdo nedela svoji praci?

    Spamboti jsou mor, ale da se to resit. Samozrejme, problem muze byt u custom for jako jsou tyto, kde se na antispam asi nepamatovalo. Resenim by mohlo byt integrace se strankou http://www.stopforumspam.com. Mam to na vlastnim foru a nekolika jinych, ktere jsem robil a bez toho se dnes fakt malem neda provozovat nejake forum.
    Na automaticke spamboty to funguje vic nez dobre, na lidske roboty (co mam podezreni bude i pripad tohohle debila), to funguje jen v pripade, ze porad nemeni jmeno/email/ip apod. Ale opravdu nechapu, ze mu jeste nekdo nesmazal ucet? A pokud ano, proc ma moznost si ho stale znovu vytvaret? No fakt kocourkov.

    #271046
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Administrator, co tak pouvazovat nad otazkami, ktore by bolo treba zodpovedat pri vytvarani konta a ktore by boli take, ze ani spambot, ani zivy spammer cinskej narodnosti, ani dzi… no … dajme tomu … nejaky hlupak … by nemohol spravne odpovedat. Niekolko tipov: Ako sa vola sidlo Vladimira Meciara? V ktorom roku bolo SNP? Ako sa cudzim slovom oznacuje clovek s averziou voci inym ludom?

    #271167
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ale uz to fakt zacina byt moooc otravne! :( Tak v mnohych temach je ten spam uz zmazany ale account je stale funkcny a rozosiela dalsie chu**viny ?!

    #271168
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    vlado_bb

    ale mam dojem, ze aj to by trosku viac inteligentny cinan zvladol, google je svina :D
    Bloknut rovno IP adresy z Ciny a bude pokoj.

    Alebo urobit aj tvoj navrh, a potom este, napr. ked bude mat uzivatel 5 krat ohlasne svoje prispevky ako spam, bude bloknuty…Alebo zmazany…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 59 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.