Zhanghan

Domov Diskusné Fóra Ostatné Zhanghan

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 41 až 59 (z celkového počtu 59 )
  • Autor
    Príspevky
  • #271170
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    lepsie by bolo, ak by uzivatel prispel 10 commentov s rovnakym obsahom, bude blocknuty. alebo ak ho ludia nahlasia 15 krat. alebo vytvorit kolonku, kam sa bude dat nahlasit urcity pouzivatel. aj odklizec-ov napad je dobry.

    #271172
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Alebo, je nas tu viac, dobre napady sa najdu, ale treba ich aj realizovat!

    #271175
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ako tak pozeram, admini su aktivny, pred asi 1 minutov som pisal prispevok pod prispevok od zhangan-a a ako som klikol na odoslat, uz tam ten spam nebol

    #271177
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ano spam odstrania ale ze by zablokovali ten debilny ucet co ma uz na konte 170 prispevkov s rovnakym obsahom to je asi nejaky hovadsky problem …

    #271178
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    mame tu noveho spambota! heeep sa vola. pridal 2 komentare.
    heeep

    Účet vytvorený pred 4 hodinami
    Posledná aktivita pred 1 minútou
    Počet návštev 1
    Začal tém 0
    Pridal komentárov 2

    #271179
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ja som tiez asi zo styri ohlasil, ale nevsimol som si ci su tam.
    Alebo je to automatizovane… :)

    #271180
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    no to by bol dost prieser, pretoze uz tu niekto pisal, ze par krat klikol na “ohlásiť ako spam”

    #271189
    madmann
    Účastník (Participant)

    ja tomu proste nerozumiem. pripadá mi to akoby to bolo naozaj automatizované. veď predsa logika nepustí. ak administrátori naozaj mažú jednotlivé príspevky od zhanghana ručne, prečo ho rovno nezrušia aby si ušetrili robotu s mazaním “príspevkov” v budúcnosti? je to celé na hlavu.

    #271193
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    alebo moze niekto naprogramovat od-spambota. ten jednoducho bude klikat na nahlasit spam na vsetky prispevky od zhangana

    #271218
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Ja to vidim tak, ze bezni admini zrejme muzou mazat jen prispevky, ale ne ucty? A proto je mi divne, ze zatim nezasahnul/nevyjadril se “Dominik Balogh”, ktery (pokud se nepletu) to tady vlastni a provozuje? Pritom sem evidentne chodi? (naposled prihlaseny pred 16 hodinami)?

    To malem vypada, ze tohohle spambota si majitel stranky z nejakeho zahadneho duvodu chrani? Ze by nekdo zaplatil balik za moznost vkladat spamovaci prispevky do diskuzi? ;) Sorry, ale soucasny stav ala “mrtvej brouk” tomu vylozene nasvedcuje. Normalni majitel stranky by totiz uz davno zasahnul a udelal vse pro to, aby notorickeho spammera zrusil, coz evidentne neni tento pripad?

    Takze se ptam, kde je Dominik Balogh a jaky ma duvod zachovavani uctu Zhanghan?

    #271221
    madmann
    Účastník (Participant)

    odklizec
    ty by si toho Zhanghana mohol nejako “odklidit”, mas na to predpoklady :))

    #271231
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    madmann, chyba tu tlacitko like :D

    #271314
    miso13
    Účastník (Participant)

    Prepacte, necital som celu diskusiu, pretoze na to nemam sil, ale niekto mi pod menom Zhang vcera vytvoril ucet na battle.net {blizzard}

    Neda sa s takymito ludmi nieco robit? Lezie mi to na nervy uz. Najprv chodili spamy z konkurencneho fora, teraz tu nejaky dobrak precesava konta a hlada emailove adresy…

    Je to tu samy kreten. Jeden sa stale pyta dookola hluposti, dalsi siri spam/vytvara ucty, treti sa cuduje preco ludia kupuju original softver. Niekedy nerozumiem preco este clovek ma chut chodit na podobne fora? {toto nie je mierene proti adminom, ale kokotom}

    Edit: uz je to verzia Zhanghan2 registrovany pred 7 hodinami v tomto okamihu. Uz teraz sa tesim.

    #271327
    marek
    Účastník (Participant)

    miso13 >
    velky suhlas, je tu vela dementov, ale ajtakt to tu mam rad :-)

    ale fakt je ze vytvaranie kont by malo byt narocnejsie, resp s nejakou skusobnou dobou alebo skratka nieco s tym robit aby tu boli rozumni ludia. keby som chcel zazit hlupakov idem na zive alebo na sme diskuse

    #271330
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    marekv : Skus http://www.dsl.sk prejst na diskusie, taku zabavu si este nezazil. Naposledy som nedokazal zjest ani ranajky ako som plakal od smiechu :-)))

    #271331
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    veru, ved to ten zhanghan az z ciny tlaci cez PDAcko cez wifi fotku Janky Hospodarovej a potom iba pride na macblog, napise par komentarov a uz sa mu z tlaciarne vali fotka. @eraserv6 absolutny suhlas

    #271344
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    zeby si aj raul nainstaloval spambota?

    #271349
    petakus
    Účastník (Participant)

    ako vidno spravca tie temy co piseme, ci pisu ostatny necita, tak som rozmyslal – co keby sa tak nejaky clovek odhodlal a napisal email spravcovi stranky co by sa malo zmenit, pribudnut atd.(take nieco ako peticia a pod ten email by sa kazdy napisal)
    kazdy by prisiel s napadom……….

    #271350
    petakus
    Účastník (Participant)

    M!KE: suhlasim s tebou, fakt by sa mali dat vacsie tlacitka na preklikavanie stran najma kto ma iphone ci ipad

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 41 až 59 (z celkového počtu 59 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.