Začinájúci dizajnér – správna voľba MacBook ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Začinájúci dizajnér – správna voľba MacBook ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 89 )
  • Autor
    Príspevky
  • #206412
    Anonymný
    Neaktívny

    myslim ze pepa007 momentalne zvysil pouzivanost FW aspon o 10 ludi:D

    #206418
    designme
    Účastník (Participant)

    Cim viac ludi zacne pouzivat FW tym lepsie. :) Photoshop je ozaj hrozne tazkopadny soft pre webdesign.

    #206419
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Nevyhoda Fw je, že nieje známi, a ťažko sa dopátrať, na čo slúži

    #206423
    monicqa
    Účastník (Participant)

    a vsetky tutorialy su na fotokram

    #206424
    designme
    Účastník (Participant)
    #206430
    Petler
    Účastník (Participant)

    Ten FW urcite vyskusam aj ja, ale momentalne mam k dispozicii len PS.
    Chcel by som sa spytat len tak medzi recou, ako by ste robili v photoshope nejaku jednoduchu mapku? Nemozem sa na internete dopatrat k ziadnemu tutorialu…

    #206432
    designme
    Účastník (Participant)

    Mapku? Najskor asi s PEN TOOL

    #206447
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Ked diskutujeme o Adobe, nevedel by mi niekto poslat odkaz na info o Academic License, teda kde sa pise, na co sa to moze pouzivat, na co nie.

    Lebo pocuvam, ze sa to nesmie pouzivat na komercne ucely, ale nenasiel som ziadne zmluvne podmienky nic tak, iba co ostatni pouzvatelia hovorili.

    #206449
    termix
    Účastník (Participant)

    Myslim ze nazov Academic License hovori za vsetko :) Ma to sluzit na vyucbu, nie na zarabanie penazi :)

    #206476
    pepa007
    Účastník (Participant)

    monickqa to je pravda s těma tutoriálama. ale v pohodě se podle nich dá postupovat i ve Fireworks. já taky obvykle hledám tutoriály pro Photoshop a pak to ale dělám ve Fw a není to problém.

    #206487
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Academic License môžeš používať pre svoje vlastné súkromné aktivity. Akonáhle by si chcel podnikať, tak Academic ti nepomôže a musíš kúpiť plný balík. Ja osobne by som do Academic neišiel, pretože sa jedného dňa rozhodneš niečo predať. Samozrejme nemusí nikto na to prísť. Takže je to na tebe.

    #206504
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Chcem sa ešte opýtať. Keď si kupim original aj s licenciou napr. Master Collection a nainštalujem si ho na macbook. Napriklad za dva roky by som si kupil novy macbook. Musi, kupit novy balík, alebo len to znovu nainštalujem, pod tou podmienkou, ze na starom macbooku to odinštalujem

    #206510
    keff
    Účastník (Participant)

    S CS5 chysta Adobe novou politiku, takze by to melo byt tak ze student si s tim po dobu studia muze vydelavat.

    #206529
    monicqa
    Účastník (Participant)

    adrian: ked na jednom deaktivujes, na druhom mozes opat aktivovat. to nie je oem verzia :)
    keff: vazne? kde si cital?

    #206532
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ale jeden program na dvoch macbookoch/iMacoch už nemôžem mať čo? :D Ibaže Family Pack

    #206541
    monicqa
    Účastník (Participant)

    tusim nie, ale to uz sa mi zda byt kravina. ak su oba tvoje a pouzivas ich len ty, tak by som to nejako neriesila..

    #206543
    designme
    Účastník (Participant)

    Creative Suite mozes legalne nainstalovat na 2 pocitace. Tiez to tak mam.

    Activation helps protect Adobe against unauthorized use and copying of its software. It is a mandatory process that associates the products you buy from Adobe with the computers on which you use those products. Activation authorizes you to use your product on two computers — or more if you buy additional licenses. Adobe Systems does not gather, transmit, or use personal information about you during activation other than the IP address of your computer.

    #206557
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Tiez to mam nainstalovane na dvoch pocitacoch, ale pokial viem, tak by na nich nemali pracovat dvaja ludia sucasne. Teda ak to chces do firmy pre dvoch ludi, tak jedna licencia ti nestaci. Ak sa mylim, tak ma opravte.

    #206578
    designme
    Účastník (Participant)

    Nie, sucasne nemozes na oboch pracovat. Je to skor mierene na 1 desktop + 1 laptop.

    #206674
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Inac medzi recou cahalni:
    Neviete, ked sa nieco kupi v cinskom apple (malo by to mat rocnu zaruku) medzinarodnu vsak ?, a povedzme ked si z ebay.co.uk kupim apple care tak sa mi to predlzi na 3 roky international zaruku ?
    (Inak som pocul ze v cinskom apple store predavaju aj s anglickymi klavesnicami) neviete je to prevda ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 89 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.