WWDC 2011

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2011

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 201 až 216 (z celkového počtu 216 )
  • Autor
    Príspevky
  • #267542
    Anonymný
    Neaktívny

    takze este raz kedy bude dostupny icloud? kde si ho potom mozem stiahnut ci bude priamo v ios5?

    #267543
    rre
    Účastník (Participant)

    @111dzinda: Ak sa nemýlim tak iCloud bude dostupný súčasne s iOS5 a bude jeho súčasťou.

    #267607
    Julien
    Účastník (Participant)

    tak tak :) teraz taka vec ja budem mac kupovat ked vyjde lion ale chcem sa spytat ked som na tom druhom co mame je tam ten leopard mozem urobit up priamo na Liona ? alebo musim cez snow leo ?
    Ak aj hej tak ako ? Leo este nema app store a Lion sa da stiahnut len cez appstore.
    Hovorili ze ked kupite jeden Lion mozte si ho dat na vsetky macy co mate ja dostanem instalacne cd prepokladam alebo uz nie ?
    Diky :)

    #267611
    Io (:
    Účastník (Participant)

    tie prve otazky neviem ale viem že lion bude len na appstore či jak sa to vola u vas na macoch :) ziadne krabicove verzie!

    #267637
    rre
    Účastník (Participant)

    Keď som to s tou distribúciou Liona počul prvý krát tak som si povedal že je to super, zase krok vpred, ale teraz ako som si prečítal Julienov koment tak som zistil že je to vcelku svinstvo lebo keď chceš mať systém legálne tak najprv budeš musieť kúpiť Snow Leoparda. To je vcelku silná káva. :-/

    #267647
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    macguy: s tym celkom pocitaju, napr v statoch, je aktualizacia na najnovsi os celkom samozrejma vec, pravdepodobne to apple chape takto aj globalne, samozrejme treba sa na to pozerat z ich strany-celkom dobry tah, ako uz byva zvykom ;)

    #267683
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Zaznam z WWDC 2011 uz hodili aj do podcastov v iTunes, tak komu to nejde sledovat z apple.com stiahnite si to odtial…

    #267698
    Benne
    Účastník (Participant)

    nerozumiem naco tam davaju Twitter nativne. Predpokladam, ze facebook ma viac uzivatelov ako twitter nie ? Inac updaty super, Leo kupujem urcite a na iOS5 sa tesim jak maly, snad uz aj s iP5 :)

    #267703
    rre
    Účastník (Participant)

    Nuda sa evidentne nudí :D

    Tak aktualizácia je pre mňa tiež absolútna samozrejmosť. Dokonca vždy mám aj bety budúcich verzii a testujem ich(zisťujem čo a ako) ale iba tak pre vlastnú potrebu, poprípade o tom niečo málo napíšem. Preto aj chcem iOS5. eFkoOo ty ho máš, je to stabilné. Lebo rozmýšlam či sa mi oplatí vymýšlať ako si ho nainštalovať alebo si mám proste spraviť jailbreak.

    #267705
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    macguy:ci je stabilny ti poviem po prvom uplnom vybiti, prvom pretazeni atd, zatial ho mam den ;)

    #267716
    Julien
    Účastník (Participant)

    pisem z ipodu takze vam nebudem odpovedatk menan su to hajzli s prepacenim na ipode 3g to uz neprehrajem pojde to iba n iP4 ipad2 cize asi tolko k itunes ano je to sfinstvo su to dalsie zbytocne peniaze dufam ze bude instal lion cd aspon k macu s ktorym uz liona kupim aby som to tam mohol hodit ako s tym ze leopard a 3 g ipod ako 3gs iphone uz chce apple vysachovat z hry je dost spinave pretoze tam vykrikuju o kompatibilite chcu aby ti uzivatelia stale vyhadzovali peniaze za nove modeli kazde 2 roky aj ked to nieje treba a aj ios5 ma sklamal notifikacie kopia z andridu a polovica features uz boli ako app na appstore robia uz dost marketingu ale ich produkty su stale kvalitne

    #267718
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    julien:v skratke

    1)to robi kazdy obchodnik, predavat aktualny model, bolo to tak aj u applu, s prichodom 3g isiel 2g do plynu, s prichodom 3gs isiel 3g do uzadia, s prichodom 4 isiel 3g do plynu a 3gs do uzadia-toto je to uzadie, na jar, predpokladam hlavne kvoli datumom so zacatim distribucie iOS a iCloud, pride aj nove zariadenie, 3gs pojde uplne do plynu, je samozrejme a bolo to aj predvidatelne ze 3gs bude znevyhodnovane, pripadne su tieto konkretne funkcie odobrate z dovodu co najplynulejsieho chodu zariadenia

    2) implementacia uz zabehnutych aplikacii-aj ked po svojom-je vec co vela userov vytykalo applu, ide o to ze android kazdu novu Google hovadinu ma implementovanu v systeme, je to vec co si applisti teda zo zaciatku nepochvalovali-a to ze system je holy, treba si ho az aplikaciami upravit, ked mas tieto funkcie implementovane, bezia nativne a tym padom su sviznejsie a dufajme aj stabilnejsie…

    cisty biznis, podla mna sa v tomto smere o ziadne svinstvo nejedna

    #267719
    petiar
    Účastník (Participant)

    Ináč toto je dobrý nápad… U operátora mám nárok na nový telefón, tak vezmem iPhone 4 a do 3Gs nahodím ten iOS 5 a nejakému nadržanému puberťákovi ho ešte dobre strelím, nech si zamachruje kúsok pred spolužiakmi! ;-)

    #267726
    raul
    Moderátor

    Julien: stiahnes liona z netu, napalis a nainstalujes :)
    myslim, ze ked to bude aktualne, bude na nete kopec navodov – nepredbiehajme..

    #267797
    Lens
    Účastník (Participant)

    LEn tak ma napadlo. Myslite ze to ze lion uz vijde len cez mac appstore a teda ziadne dvd ze je to predzvest toho ze apple vypusti uz v najlblizsej generacii macbookov DVD-rom? Aj pri zmene loga iTunes Jobs vtipkoval o cd v starom logu. navyse dizajn macbookov Pro by sa uz tiez mohol posunut vpred = Vhodna doba na vypustenie dvd. Ach kiezby tam miesto dvd radcej dali SSD a vacsiu baterku :)

    #267876
    piggee
    Účastník (Participant)

    Podla mna to vyriesia nejakym online instalatorom, pre tych, co nemaju snow..

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 201 až 216 (z celkového počtu 216 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.