WWDC 2011

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2011

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 216 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77953
    Anonymný
    Neaktívny
    #266305
    maiob
    Účastník (Participant)

    no tesime sa, co na to povedat, len nech predstavia a konkurencia moze zas kopirovat, osobne ma zaujima najviac iOS5,
    inak apple nejako zacal nakladat oznamili co bude na WWDC potom toto http://www.letemsvetemapplem.eu/2011/05/31/apple-vydal-iwork-pro-iphone-a-ipod-touch/

    a som zvedavy co este nachystaju, snad nejake “XYZ more thing’s” :D MBA s ARM procesorom kedze zevraj zacali vypredavat Air zasoby, pripadne novy MacMini alebo MBW kedze tam tiez sa dlho nerobilo a obmedzeny pocet kusov maju v istej predajni uz len za 759€

    #266306
    JFK.
    Účastník (Participant)

    06.06.2011 si môžem o 20:00 sadnúť za Mac a čekovať Live ?

    #266307
    maiob
    Účastník (Participant)

    na letemsvetemapplem som cital ze bude z toho aj LIVE prenos tak dufam ze je to pravda

    #266308
    peter.pastier
    Účastník (Participant)

    Pred rokom bol live tak snad bude aj tento rok, ak by nahodou nebol tak po ukonceni prezentacie to bude nahodene na http://www.apple.com/apple-events

    #266309
    Julien
    Účastník (Participant)

    Ja by som v ten Live prenos az tak nedufal ako to bolo naposledy ? Myslim ze to nebolo WWDC ale predstavili tam iPad 2. Boli iba screen shooty a vkuse to padalo ako bol tam natrest,ale hruza.

    #266319
    peto01
    Účastník (Participant)

    no naposledy ked som pozeral live, čo bolo ak si dobre pamatam v septembri, tak to šlo uplne super.

    #266320
    hatto
    Účastník (Participant)

    aj z predstavovania iPadu 2 bol prenos, ale opozdeny o par minut – asi 20

    #266327
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Live prenos sa da nastastie sledovat z viacerych zdrojov, ja mam zvycajne otvorene tak 4 okna a ak nahodou nieco niekde vypadne vzdy je zaloha :)

    #266329
    monicqa
    Účastník (Participant)

    myslim, ze na tomto evente sa nebude predstavovat ziadny hardver, aj ked niektore kusy mozno caka update (vidim to najblizsie na biely macbook), ale kedze budu predstavovat 3 velke veci – lion & ios5 & icloud, isto nebude cas na nic ine (uz aj toto sa mi zda dost, vacsinou tych novych veci naraz byva pomenej).
    update hardveru bude skor nejaky tichy na apple store.

    #266332
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Na iOS 5 sa v celku tesim…
    To som zvedavy co noveho predstavia…

    Tak isto aj na Liona, a ci uz bude lokalizovany aspon do cestiny ;)

    #266364
    Julien
    Účastník (Participant)

    Ano bude po cesky to je iste.
    iOS 5 sa tesim ale pocitam s tym ze na iTouch 3G co je iPhone 3 GS uz bude orezany ako iOS 4 na iTouch 2G a iPhone 3G.

    Jurooo no ja som to nemal tak premakane spoliehal som sa na Superapple.cz ktory spadol takze som cekoval iba screenshoty potom by nebolo odveci zavesit do TOPICU aj linky na ^^

    #266368
    wlamik
    Účastník (Participant)

    mne sa najviac osvedcilo sledovat prepis na engadget.com

    #266373
    murriik
    Účastník (Participant)

    jo, aj ja si sem-tam prečítam liveblogy z takýchto udalostí – napr na engadgete bývajú fajn spravené :)
    no a na aktuálnom wwdc klasika, lion – ios 5 – icloud, je toho plný web, takže už to nieje až také tajomstvo, resp sa to dá očakávať. mňa by celkom potešil napr taký (at)me email zadarmo …

    #266377
    ruidos
    Účastník (Participant)
    #266385
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Pekny clanocek, ale mam dojem, ze tie widgety budu na styl dashboard z os x.
    Zatrasiem iPhonom a nabehne to :D

    Tesim sa ako budem moct konecne obhajovat Liona pred Windowsom,
    uz nebude nikto frflat, ze je to po anglicky a nerozumiem tomu :)

    #266394
    hatto
    Účastník (Participant)

    na co ho mas obhajovat? kto ho nechce si vzdy nieco najde a takym ho ani netreba:)

    #266395
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Poznam istych ludi, co su Windows only, a nevedia, ze jestvuje aj cosi lepsie…
    Ale ano, takym ho ani netreba, nech sa trapia s Win :)

    #266631
    ruidos
    Účastník (Participant)
    #266639
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    @Sagittarius: vyhovorka ze Mac je v anglictine a preto ho nebudem pouzivat je pre mna to najviac nasmiech co mozem od windowsakov pocut. minule mi to povedal jeden chalanisko co vyskakoval ako strasne sa rozumie do PC a toto zadelil…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 216 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.