WWDC 2011

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2011

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 216 )
  • Autor
    Príspevky
  • #267317
    ruidos
    Účastník (Participant)

    do riti a ja som myslel ze ked si sa odmlcal tak dumas co nam sem šupneš :-) z iOS5

    #267318
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    dumam a nadavam preco mi nejde nabootovat Lion DP 3 :/

    #267320
    ruidos
    Účastník (Participant)

    zaplatil si ? :-)
    edit: to bol fór :-)

    #267323
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    jj, tym to nebude…podla mna to bude tou skaredou, nedoladenou autosave vecou, totizto mal som otvoreny Xcode 4 v lione, vypol som, rebootol a bootol sa do Snow Leo, kde som cez terminal (sudo) odinstaloval devtools 3.2.6. a omylom aj 4…nom a teraz ked sa bootnem do Lionu, nabehne mi secko jak bolo otvorene okrem toho xcodu a sice wifina sa pripoji, baterka ukazuje vydrz, dropbox sa prihlasi a fb ukaze notifikacie, nejde klikat, hybat kurzorom ani pisat, nic… :/

    #267324
    JFK.
    Účastník (Participant)
    #267325
    ruidos
    Účastník (Participant)

    nooo zacina to fakt skvelo :-) to som zvedavy ako to vsetko dobehne for efko

    #267327
    Lens
    Účastník (Participant)

    Akoze pani sorry ale tie notification server, location notifikacie a air mirroring na ipade ma dorazili… lapam po dychu.

    #267328
    JFK.
    Účastník (Participant)

    aj tak najviac načo sa tento rok teším čo sa týka elektroniky, apple a všetkého v tomto odvetví je iPhone 5 … som strašne zvedavý čo vymysleli…tak dúfam, že 1. septembra sa už dočkám/e

    #267329
    Sauron3
    Účastník (Participant)
    #267330
    peter.pastier
    Účastník (Participant)
    #267331
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    .

    #267335
    EdDy
    Účastník (Participant)

    “There is a feature for everyone out”

    Viac spokojnosti ako pri 4.0 :)

    #267381
    jankovci
    Účastník (Participant)

    OFF ?

    #267384
    Sanata
    Účastník (Participant)

    Jedným slovom : WAW !

    #267405
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    to developers:

    chlapi, taka banalita- sms delivery msgs v iOS5?

    #267423
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    Hmm vidim tu prepinac pre Send Read Receipts (Allow others to be notified when you have read their messages.), ale neviem ci to funguje aj na bezne spravy a nie len tie iMessages.

    Mam 3GS.

    Celkovo som nespozoroval ziadne pomalenie systemu. Ale ked mam locknuty telefon, tak nemam ziadnu moznost fotenia. A ak spustim fotak (klasicky), tak tam nemam vsetky tie nastavenia ako vo videu. Ale uz mi funguje sluzba Find My iPhone aj ked mam len 3GS. Moju app som chcel buduci tyzden upgradeovat na presne take nieco ako Reminders, neskoro :-D. V App Store tiez nevidim tie oblaciky… To notifikacne centrum je fajn, ale este mierne bugy tam su. Neostranuje sa z neho automaticky to, co si pozriem. Da sa dat len clear. Stocks sa da nastastie vypnut, inak by ma to rusilo. Weather uz netreba nastavovat mesto, ale je tam local weather. A sync bez kablu sa este neda, alebo neviem ako. Na prvu betu celkom stabilne… Do jesene bude treba cakat asi preto, lebo finisuju s Lionom.

    #267447
    denton
    Účastník (Participant)

    mamvtrubke: fotenie z lock screenu aktivujes tak, ze home button stlacis 2x

    #267454
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    @denton: Diky. Aj tie oblaciky na App Store uz vidim… Mas vo fotaku viac moznosti nastavenia ako Grid? Ci zase budu robit rozdieli medzi 3GS a 4?

    #267457
    dubak
    Účastník (Participant)

    neviem ci sa to tu uz pisalo, ale v app store v iphone pribudlo uz v zalozke Updates, hore polozka Purchased (myslim este starsi iOS nie 5)

    #267466
    Sike1
    Účastník (Participant)

    download odkaz na iTunes 10.3 je live

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 216 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.