Vykon: MBP 15,4 i5 2.4 vs MBP C2D 2.8 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Vykon: MBP 15,4 i5 2.4 vs MBP C2D 2.8 ?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 41 až 46 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #207576
    termix
    Účastník (Participant)

    je tam novy magsafe adapter. Zajtra mozno daku foto hodim, ale vyzera totozne ako ten predtym :) A EU koncovku kupis aj v SWP za 10 Eur.

    #207584
    Kamenosaurus
    Účastník (Participant)

    ahoj termix, chcel by som sa opytat, ci bol macbook dobre zabaleny, ci prisiel na postu alebo kurierom, ci presiel colnym uradom (ci si musel platit pri vyzdvihnuti dake clo alebo iny poplatok) a ako dlho preslo od objednania do dorucenia? vdaka

    #207586
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    termix dik za info, ale asi na stranke ani nemaju taketo male prislusenstvo… iba world travel kit za 40 euro ::(
    inak bolo to cez kuriera ?, este mala otazocka kolko to trvalo od objednania az pokym prislo ?
    Robil si uz geekbench ?

    #207594
    termix
    Účastník (Participant)

    ja som to na stranke videl, stalo to 10 Eur, aj len koncovka, aj predlzovaci kabel. A zabaleny bol v origo krabici+fedex krabica.

    A priniesol ho kurier (FedEx), vcera ho posielali, dnes prisiel, akurat som cakal tyzden kym ho poslu. Trosku fintili ze ho uz poslali skorej, neviem naco. Asi cakali kym pride im.

    A co sa tyka cla a dane, tak bolo to z UK, cize ziadne.

    #207753
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Dik za info,

    Termix:

    – kolko ti priblizne vydrzi baterka ( ja viem je to od toho co mas spustene ale pri normalnej praci …)
    – mas aj dokupeny carepack (zaruka plati v ccc ? – inak akym sposobom sa registruje carepack ?)
    – neupnes predsa nejake foto ?
    – zaregistroval ssi nejake zvysene teploty ?

    Bol som dneskka v MCsharku, a bolo fakt super, mali nove i5ky ale pisali vydrz pod 3 hodiny, videl som aj novy iPad ;) uzasna vec

    . dik

    #207760
    termix
    Účastník (Participant)

    Baterku som este neskusal :D Stale ma 0 cyklov :)
    AppleCare som uz dokupil za 80 Eur, mam uz napisanu zaruku do 2013 na Apple stranke. A musi platit aj v CCC kedze je medzinarodna. Registruje sa pomocou registracneho cisla, serial number a v mojom pripade US adresy na webe. Po registracii ti dojde prehlasenie emailom ze mas applecare :)
    A teploty su uplne v norme, bezne okolo 60, ked som daco robil okolo 70 a vetrak sa plynulo zrychloval.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 41 až 46 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.