Vykon: MBP 15,4 i5 2.4 vs MBP C2D 2.8 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Vykon: MBP 15,4 i5 2.4 vs MBP C2D 2.8 ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #206079
    termix
    Účastník (Participant)

    ViRPo: Ano, je to zakladny model. Nevydrzal som uz cakat na HiRes.

    #206081
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ahoj,
    supis ;) aj ja zoberem mbp zakladneho, a vyde to podobne (cez firmu)

    #206085
    termix
    Účastník (Participant)

    No vide to o 100 Eur drahsie pokial som dobre pocital, nie?

    #206087
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ano ale mas sk lavesku, druhy rok zaruky a pomoc v pripade potreby

    #206093
    termix
    Účastník (Participant)

    sk klavesnicu nechcem, za 100 eur mam tri roky zaruky a aku pomoc? :)

    #206094
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    jaj to som nevedel ze je tam apple care ;), nemas tip na dobreho predajcu ? aspon kuknem, vsak ked z uk sa nic neplati (clo,dph) tak by som mozno nieco zobral aj ja :)

    #206098
    termix
    Účastník (Participant)

    No ja som kupil od electronic-king-inc za 1235 Libier plus postovne.

    #206104
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ale ma to maly problem nie je to Uk ale Us ;(

    #206106
    termix
    Účastník (Participant)

    Ale nie, maju aj sklad v UK. Pri niektorych ich veciach najdes ze posielaju z UK.

    #206149
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    dik za info, inak maju dost vela negative hodnotieni …
    ten carepack je http://cgi.ebay.co.uk/NEW-AppleCare-Apple-Care-Warranty-MacBook-Pro-15-17-/390189399724?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5ad919beac
    za 93

    a nb
    http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Apple-Macbook-Pro-2-4GHz-2-4-GHz-15-Intel-Core-i5-/380229054812?cmd=ViewItem&pt=UK_Computing_Apple_Laptops_ET&hash=item58876af15c
    za 1250

    cize celkovo cakom pakom 1400gbp 1600 euro (u sk bez dph 1604) zaruka 2 roky ma vraj tu vyhodu ze narozdiel od 3rocneho carepacku mas druhy rok zaruku na vsetko okrem battery pricom carepack neplati na vsetko co vraveli predajcovia … predsa sk klaveska ako bonus sa zide ;)

    #206150
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    ViRPo: už kúp ten macbook :D chcem vedieť reakcie. Mohol by si potom natočiť videá: Unboxing, starting.. :D

    #206156
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Adrian :) posur slovenskych resellerov nech to bude co najskor … mozem spravit recenziu ale s tym ze to dam na nejaky server o apple

    #206169
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Tak zajtra naklušem a vynadám im :D Ale nie v máji to podla mna budu mat

    #206174
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    OK, malo by to byť koncom budúceho týždňa (resp. do 15 mája …)

    #206195
    termix
    Účastník (Participant)

    AppleCare je prave viac ako zaruka…je to nadstandardna sluzba. Do AppleCare k macbooku ti dokonca spadaju aj Airporty a dokupene displeje k macbooku. A ako bonus mas trojrocny telefonicky support :D

    A co sa tyka baterky, tak mas trojrocnu zaruku na baterku, pokial je chybna od vyroba. Samozrejme ze nie, ked len klesne jej vydrz :)

    To ta len nasi predajcovia od*bavaju, pretoze sa u nas neda kupit :D

    A nemozes porovnavat cenu u nas bez DPH a v UK s DPH. Nie kazdy si moze odratat DPH :)

    #206200
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Dik za objasnenie termix, chapem …. carepack je pravdepodobne vyhodnejsi (ale ked som bol v niektorom z apple premium resellers tak mi hovorili ze druhy a treti rok sa to nevztahuje na bateriu, disk … a neviem co este, ale viac krat som sa stretol s tym ze nehovoria 100 percentnu pravdu ;(, niekedy som vedel viac veci ako o nich … ale to je uz zas o insom (teraz som dostal moznost za 1505 kupit to 2.4 s uk klaveskou, ale bez zaruky bol tam aj highresolution display …. nevies povedat keby ze kupim carepack mal by som tam potom zaruku tie tri roky alebo to je len upgrade z jednneho na 3 a ked nemas zaruku tak ti to uz vobec nepredaju … inak nechapempreco by to bolo bez zaruky ale legalnou cestou (kuovane asi v hongkongu … tak tam by mala byt rocna zaruka …)

    #207552
    termix
    Účastník (Participant)

    Musim sa pochvalit, prave mi dorazil MBP 15 i5 2.53 a je brutaaalny :) Zatial sa skoro vobec nehreje, je skor studeny, ale nedavno som ho len pustil :)

    Keby ste mali dake dotazy, kludne sa pytajte :)

    #207557
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Ahoj,
    Ako prva otazka: ako je to s napajanim ? mas apple trafak (kocku) a tam sa da vymenit za sk , a otazka ci mas predlzovaci kabel s koncovou anglickou vidlicou ?

    Ako je to s lesklou obrazovkou ?

    // ze sa klavesnica nezhoduje s http://www.apple.com/macbookpro/ [tou co je na apple.com] ?

    // neurobis nejako foto ;) a screenshoty ?

    #207561
    termix
    Účastník (Participant)

    Co sa tyka napajania, mam adapter, kde som si dal EU koncovku, lebo prisiel s US koncovkou. Po druhe, kabel ma tiez US koncovku, ale jeden EU kabel mam doma, cize neni problem :)

    A leskla obrazovka je v pohode, akoze pri dost velkom svetle je vidno odraz, ale ziadny problem.

    A klavesnicu mam US.

    #207563
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    termix a nevedel by si povedat kde sa da zohnat eu koncovka ?
    Inak neupnes nejaku foto ? Mala otazka ci je tam nov magsafe adapter ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.