update 4.3.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76421
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    už sťahujem na iPhone 4

    #257370
    mrzo
    Účastník (Participant)

    666 MB :-)

    #257372
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Myslim, ze riesi aj to sekanie animacii z vyhladavacej obrazovky, co sa tu pri vydani 4.3 riesilo…

    #257376
    Dančo
    Účastník (Participant)

    Že vraj tam je nejaký problém s batériou. Že sa vybije rýchlejšie ako 4.2.

    #257409
    Julien
    Účastník (Participant)

    Vybija sa rychlejsie ako pri 4.2.1 ale v 4.3 su riesene ine veci 4.3.1 je Up iba cisto na obravu Bugov.

    #257449
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no to sekanie animacii zial tento update neriesi … to len pre info

    #257450
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 nwagner – mne sa zda, ze to uz neseka…

    #257452
    nwagner
    Účastník (Participant)

    2mrzo: tak ak mizes skus v search obrazovke vyhladat nejaky kontakt a klikni nan nech otvori aplikaciu na telefonovanie. a seka to zatvarajuce sa search okno. Po pravde to obcas sekne aj inde , ale je pravda ze iphonu nedam velmi vydychnut;o)))

    #257453
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Prave takto som to skusal a neseka to uz…

    #257471
    nwagner
    Účastník (Participant)

    ide ti to uplne plynule ??? kolko mas cca kontaktov a mailov ?

    #257472
    nwagner
    Účastník (Participant)

    a mas zapnute aj vyhladavanie ? a ktore polozicky

    #257473
    nwagner
    Účastník (Participant)

    No jak testujem – tak testujem ale mne to ide tak ako v 4.3ke … Tusim ten update to sekanie v iphonoch neriesi … aspon som sa o tom nikde nedocital

    #257478
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Ten problem s baterkou som zaregistroval aj ja…. mam mozno troj mesacny iPhone 3GS (vymeneny na zaruku) a baterka mi ide po update na 4.3 o dost rychlejsie dole hlavne ked mam pustene Wifi. Mate niekto podobne skusenosti?

    #257483
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 nwagner – kontaktov do sto, mailov 4-5tisic v dvoch uctoch, vyhladavanie zapnute vsetko. Neviem ci je to “uplne” plynule, ale rozhodne to neseka ako v 4.3

    #257485
    Matyas
    Účastník (Participant)

    No, už dlhšie som hľadal nejaké info k tomu na nete; bezúspešne. Tak som si myslel, že sa mi to len zdá. Ale tá výdrž batérie išla po 4.3 riadne dole a to mám nový telefón z januára. Som si po update dával aj veľmi pozor na používanie, a i tak sa fón vybíjal omnoho rýchlejšie ako predtým :-S

    #257521
    gismo
    Účastník (Participant)

    Vydrz baterie ide rapidne dole, ale ak si v obmedzeniach vypnes ping, baterka uz vydrzi dlhsie, asi tak ako pred updatom na 4.3.

    #257541
    mcx
    Účastník (Participant)

    Mam iPhone 3GS a po update na 4.3 ale aj 4.3.1 isla vydrz baterky asi o jeden den dole, z 5 dni na 4 dni :-( Vsetko mam rovnako nastavene ako predtym. Da sa s tym nieco spravit? Da sa pripadne spravit Downgrade?

    #257545
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 mcx – co tak si precitat prispevok presne nad tvojim…?

    #257554
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    vydrz baterky 4 – 5 dni ??!!?!? A to sa este stazujes ?
    Ja som bol rad ked mi 3GS vydrzal 24 hodin :)

    #257576
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Osobne nejako vydrz neriesim, pokial mi vydrzi od rana do vecera… Vecer dam na nabijacku a rano z nej. Preto som si osobne nevsimol nejako nizsiu vydrz na 4.3 – wifi, 3g – zapnute, BT vypnuty. V poslednej dobe ho mam aj v praci v docku, takze baterka takmer stale plna…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.