update 4.3.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #257601
    nwagner
    Účastník (Participant)

    a co to sekanie – ostalo aj Vam alebo Vam 4.3.1 riesi tento problem ??

    #257605
    gismo
    Účastník (Participant)

    Po update na 4.3.1. som uz sekanie nezaregistroval.

    #257621
    mcx
    Účastník (Participant)

    @mrzo: To som mal uz davno vypnute, a ten prispevok som tiez cital. Preto som sa pytal znovu :P

    #257628
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Preco si vyplazil jazyk dolava ?

    #257641
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no neviem , ale dnes som mal v ruke aj 3gs s 4.3.1 a uplne plynuly nebol … tak neviem

    #257642
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Ja mam iPhone 4 – a je dost mozne ze to je na takej hranici, kde to je subjektivne skor ako objektivne posudit… Ale rozhodne to je neseka tak ako pri 4.3, ci to bol umysel alebo to je vysledok nejakych inych uprav, tazko povedat…

    #257643
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no ci viac alebo menej – netusim ani ja . skor mi to pride na rovnako… zacinam mat pocit ze 4.3.1 ide na hranicu moznosti hw …iphone 4 asi caka rovnaky osud ako starsie iphony – zacne sa tahat tak ako sa vlecie 4.2 na 3g- cku

    #257644
    macblogger
    Účastník (Participant)

    To nie je pocit ale realita, samozrejme ze to bude taketo.

    #257647
    peter.pastier
    Účastník (Participant)

    no moja pocitova realita je taka ze som zapol vsetky moznosti vyhladavania spotlight a rychlost systemu je bez akehokolvek rozdielu. zeby bolo vyriesene spomalenie iphonu indexaciou tak ze sa indexuje ci co sa s tym robi nepretrzite aj ked to mas vypnute? ale zapol som to aj ked to asi nepouziem a neni ziaden badatelny rozdiel

    #257655
    nwagner
    Účastník (Participant)

    2peter.pastier : takze aj zy badas ze to nie je uplne plynule ???

    #257676
    Benne
    Účastník (Participant)

    Mozno s tym mate niekto skusenosti. Iphone 3Gs 16 GB, seka… Uz som robil vsetko, na tento upgrade som isiel cez DFU,cista instalacia, bez backupu, volneho miesta na disku 8GB, a stale seka… Ked zapinam applikacie, vypinam, ked odomykam telefon, ked zapinam multi-dock, niekedy aj ked idem z jednej plochy na druhu (po cistej instalacii a nahodeni par programov mam len 2).

    Mate s tym niekto skusenost ? Da sa to nejak riesit ? Leze mi to dost slusne na nervy uz… Diky za kazdu radu !

    #257682
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no mam rovnake skusenst . zial iphne nam zacal trochu sekat (a mal som v rukach 2ks iphone4 a 1ks 3gs)- ale nie je to tak strasne, len sa divim ze niektori tu pisu ze im iphone neseka …

    #257697
    denton
    Účastník (Participant)

    seka to a basta … a stve ma to, ani moj stary iphone 3G nesekal tak skoro ako stvorka

    #257700
    Menjo88
    Účastník (Participant)

    @Benne mam presne rovnake skusenosti plus este ma stve ze ani odomknutie obrazovky niekedy nezoberie na prvykrat a niekedy ani na druhy.

    #257714
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no takze jedine pozitivum je ze nie som tom sam ;o))) snad Apple nieco vymysli … aj ked si myslim ze najskor bude tlacit aby si ludia kupili iphone 5 a hotovo ;o)))

    #257715
    Benne
    Účastník (Participant)

    nj, ja som si myslel, z toho co citam vsade, ze som v tom sam. Ale ked to robi uz ja na iP4, to uz je dost zle si myslim… To by som siel na reklamaciu asi normalne :D
    Menjo, presne, niekedy nejde odomknut na prvy a ani druhy krat, argh.

    #257781
    Menjo88
    Účastník (Participant)

    uz len kvoli tomu nereagujucemu odomykaniu by som sa vratil na 4.2 este som si vsimol jednu vec ze asi pri kazdom 20 odomknuti mi preblikne na milisekundu display a zobrazi divne farby az potom zobrazi home screen. Pokojne by som sa zaobisiel aj bez tych “new features” ktore aj tak na len spomalili 3GS a ostal pri 4.1.

    #257806
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no ano – iphone tym padom straca to caro plynulosti – uz pri pive neohurym Androidakov ;o))))

    #258120
    Benne
    Účastník (Participant)

    mne sa zda, ze 4.3.1 mi trosku zrychlila iPhone, menej seka, je sviznejsi… Mate aj vy ten pocit ?

    #258121
    Benne
    Účastník (Participant)

    ale len minimalne,stale to seka ako som si vismol pred chvilou :D ani odomknut mi nesiel na prvy krat, argh

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.