Ukradnuty iPhone 4

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 41 až 59 (z celkového počtu 59 )
  • Autor
    Príspevky
  • #292838
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 tomykar – ano da sa to, ci uz cez iCloud.com web alebo cez aplikaciu pre iOS

    #292933
    tomykar
    Účastník (Participant)

    dakujem, funguje to. A co ak zlodej urobi restore alebo zmaze aplikaciu find my phone pripadne sa odhlasi z mojho apple id a na mojom (ukradnutom telefone) si zalozi novy ucet a vymaze vsetky nast.? bude vyhladanie telefonu napriek tomu zazracne fungovat?

    #292991
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Nie. Skus niejaku jailbreak App napr. Cylay. Je to na styl find my iphone, ale mas tam aj moznost spravit screenshot, odfotit fotku alebo nahrat video. Stoji vsak cca 20$. Je dostupne aj mesacne demo.

    #293086
    tomykar
    Účastník (Participant)

    ja ale nemam jb…

    #293398
    modemw
    Účastník (Participant)

    Ja som to uz davnejsie pisal, dobre je v nastaveniach zapnut obmedzenia a vramci nich zakazat zmenu nastavenia lokalizacnych sluzieb a tiez zmenu nastavenia mailovych uctov, medzi ktorymi je aj iCloud so svojim Find my iPhone, takze potom ti uz aj po kradezi iPhonu utocnik nemoze zmazat toto nastavenia a nie je potrebny ani jailbreak.

    #293415
    poper
    Účastník (Participant)

    modemw: alebovobec zamknut iphone na heslo

    #293570
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Chlapci ale ked ten zlodej preplache ipsw nepomoze vam nic. Uplne nic. Vsetko sa zmaze a zlodejik ma novy iphone. :(

    Neviem,ale ja aj tak neviem ten FindMyiPhone rozchodit. Mam na notebooku zapnuty iCloud. Na iPhone 4 zapnutu wifi a stale ho nevie lokalizovat. Pise mi,ze offline. Neviete mi poradit. Staci ked sa tato app zapne v nastaveniach,alebo treba aj nieco doinstalovat? Mam iOS 5.0.1.

    #293575
    Michachal
    Účastník (Participant)

    na Find my phone by som sa velmi nespoliehal … ale mne nasa slavna policia v pohode mobil do mesiaca nasla :) ak ho bude niekto pouzivat a policajti budu mat svetlejsiu chvilku, nemal by byt problem….

    #293580
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    Dreamer a tvoj kolega na polícii by mi nevedel pomôcť? stači mi len poloha na to políciu už ani volať nebudem.. mne nejaky fagan tiež šľohol iPhone 4 bol to síce asi pol roka do zadu.. už mam aj novy 4s ale aj tak rád by som si dotýčného podal… samozrejme ohlasoval som to na polícii a po 2-3 mesiacoch mi prišlo kuľove.. príčinu nenájdenia vidím aj v tom že mobil bol z USA teda locknuty a ak tam nahral novy FW tak chlapec skončil.. a mal akurat tak drahý iPod

    #293696
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    @Sauron3

    Sorac,ale ani ja neviem presne informacie toho dotycneho, co moj telefon mal, hoci policajt ich vedel. Nechcel mi ich povedat z bezpecnostneho dovodu. Lebo vies co by sa asi dialo. Je mozne,ze by som ich predbehol a podal si typka. Tieto info sa jednoducho neposuvaju sorry :(

    #358482
    Tinz
    Účastník (Participant)

    @Dreamer

    viem že toto je už staršia diskusia, no vidim že si z nitry, a že sa ti telefon našiel. Mne ho ukradli včera ráno v Lune, na polícii som bola. Find my iphone nefunguje nakolko su offline, moja simka je zablokovana a telefon som mala zaheslovany tym štvormiestnym kodom. Može sa k nemu ten zlodej aj napriek tomu dostat?
    + by som sa rada spytala akym sposobom si posúril tú políciu, pretože mne by sa to zišlo tiež, a nakolko si z nitry myslím že by si mi mohol poradiť. Diky

    #358486
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Dam jednu radu, ktora myslim v pripade kradeze pomoze. NEzamykajte si telefony passcodom , jedine miesto kde pouzite passcode su restrictions, kde ste zakazali odinstalovanie aplikacii a location services. Dovod – ked si zlodej otvori locknuty telefon, hned ho vyrestoruje lebo je nepouzitelny a vsetko vratane FMIPh sa zmaze.
    Ak ma ale zlodej telefon do ktoreho sa dostane, a moze ho normalne pouzivat, ale hned si nevsimne ze su locknute niektore funkcie, je sanca ze ho hned nenapadne ho restorovat, predlzuje sa vam cas na jeho lokalizovanie, a nasledne pripadne zmazanie na dialku.
    P.S. Samozrejme si dajte hned zablokovat simkartu kvoli poplatkom.
    P.S.2 – tiez je super pouzit LOST MODE ak sa to este bude dat – lockne vas telefon a na displeji ukazuje spravu s vasim tel cislom na ktore sa da zavolat ako na jedine :), uvidite celu trasu ktoru iphone precestoval, a icloud vam bude posielat mailove updaty o jeho polohe :)
    http://www.macobserver.com/tmo/article/ios-6-using-lost-mode

    #360321
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    @Tinz

    Ahoj.
    Dlhsi cas som tu nechodil a tak som si nevsimol,ze si mi pisala a ziadala o prosbu. miskosvk ma pravdu odvtedy co sa mi telefon vratil nezamykam si ho passcode heslom. resp ano,ale mam ho nastaveny tak,ze sa mi zamkne az po 4 hodinach a to aj z toho dovodu,ze mi to liezlo na nervy stale zadavat kod aj ked soferujem, citam sms atd.
    Velky rozdiel medzi mnou a tebou je,ze ja som to len v Nitre nahlasil ale stalo sa mi to cele na Orave, odkial aj pochadzam takze som to riesil vsetko tam a aj tam cez znameho policajta. S urcitostou ti viem povedat,ze moj telefon bol lokalizovany cez pristroj, ktory sa pouziva na lokalizaciu osob v ohrozeni zivota a takyto pristroj vlastni kazda policajna stanica v okresnm meste. Cize oni keby velmi chceli mohli by to pouzit. A nieje to nic zlozite iba o to nejakym sposobom poziadat a natrafit na toho spravneho policajta. V Nitre nemam ziadnych znamych policajtov. Na lokalizaciu musia byt splnene ale 2 podmienky: 1.Musi byt zapnuty 2.Nesmie sa nachadzat mimo uzemia SVK.
    Odvtedy ako si mi pisala ubehol uz mesiac. Nejake novinky,alebo prislo zmierenie,ze telefon uz neuvidis?

    #361044
    Yury Chaus
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    v zahranici mi ukradli telefon. Find my phone aktivovany som nemal a kradez som zistil to az doma :(, tak ani neviem ci to ma zmysel nahlasovat na policii, ked ze v zahranici.

    Dakujem za rady

    #361309
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Ahoj

    Na tvojom mieste by som na policiu kazdopadne zasiel. To ta predsa bude stat par minut casu a mozno natrafis na ochotneho policajta. Pripadne takeho co uz nieco taketo riesil. Nikdy nevies. Ale sance tomu velke nedavam veru :(

    #386111
    najmes
    Účastník (Participant)

    Zdravim vsetkych prosim o radu bol mi odcudzeny 4s mal som aktivovany find my phone
    prva vec telefon uz samozrejme nieje zapnuty ked som volal nan potom neviem ako a kde ho lokalizovat kedze nemam iny aparat apple kde by som vstupil do tej aplikacie find my phone
    ? Viem vstupit do toho aj cez web alebo neviem ako som s toho jelen poradte mi dakujem vopred

    #386112
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Cez akykolvek webovy prehliadac – http://www.icloud.com – zadas svoje apple ID a manazujes co chces.

    #501619
    TheFurySk
    Účastník (Participant)

    Zdravím dnes som v bare kúpil Iphone 4 čierny a mám podozrenie že je kradnutý. Ako by sa to dalo zistit? kupoval som od chlapa a appstore mal ženský mail.

    #501643
    iTuxx
    Moderátor

    No v prvom rade: ak niekto predava iPhone ku ktoremu nema iCloud, tak je na 99% kradnuty (ako si stahoval appky ked nema heslo?). Za druhe: neviem ci ti to policia bude vediet povedat podla IMEI pokial tam nemas znameho, ale osobne by som tam nesiel, pretoze uz toto je trestne, ak kupujes nieco a mas podozrenie. Sam seba vlastne udas.

    Ak si to kupil na diely, moze ti to byt jedno. Ak si to kupil na pouzivanie, naco ti to je ked tam ma iCloud a ty to pouzivat nebudes moct? Ak to mas v ruke nevymazane, aktivovane a funkcne, tak podla Find My iPhone sa da vystopovat kde telefon je a funkciu nevypnes bez hesla. No ja na tvojom mieste by som si za 30-40€ telefon problemy nerobil. Ak ho mas zapnuty, radsej skus zistit majitela podla kontaktov/sms, urobis dobry skutok. Za tych par € za ktore si to kupil (dufam ze si za to viac jak 20€ nedal) sa to oplati.

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 41 až 59 (z celkového počtu 59 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.