Reklamácia Iphone 5 Telekom

Domov Diskusné Fóra Ostatné Reklamácia Iphone 5 Telekom

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 41 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93877
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    Zdravím,

    Vie mi niekto poradiť či Telekom mení Iphone 5 kus za kus ak je reklamácia hardwarová chyba, alebo sa vymení len celé vnútro iphonu?

    #354221
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    ak splna zarucne podmienky a zavada sa preukaze v servise tak sa meni kus za kus

    #354223
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    Tak dúfam. že spĺňam. Iphone mám 4 týždne, okrem občas zasekávajúceho home tlačítka a sa jedného dňa zo sleep módu neprebral. Neviem, či je to chyba baterky, alebo iná závada nakoľko ani po pripojeni na kábel itunes ho nechytá. Mobil ani pri nabíjaní sa nič nezobrazuje a nijak nereaguje. Nemám žiadne škrabance ani nič podobné. Servis Telekomu je PPI?

    #354224
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Skus este stlacit a podrzat Vypinanie a Home tlacidlo na dlhsie ako 10 sekund.

    #354226
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    Všetko odskúšané. Tak isto sa stým trápili aj v Telekome. V jednej predajni ma skúšali presvedčiť, že je len vybitá batéria. Nepomáha nič. Telefón sa stále javí ako úplne vypnutý.

    #354249
    svkkarol
    Účastník (Participant)

    reklamácia v T-Mobile? OTRAS!!!!!! Nikdy! Ja už mám MT vyše 2 mesiace! Dnes som ho dal 6. krát na reklamáciu! Servis je úplne OTRAS! 4krát mi neuznali chybu, 2krát uznali! Po 6 krát to ešte stále nefunguje! Dnes zadaná nová reklamácia! 2 mesiac musím používať môj starý IPhone 4!!!! dobrá rada: DÁVAJ SI BACHA, NENECHAJ SA!!!!

    #354472
    kelemenko
    Účastník (Participant)

    moj vysledok reklamacie ,, chyba sa prejavila” vysledok je kus za kus akoze kedze som dostal informaciu ze telefon je opravitelny a bude opraveny. Objednana suciastka sa vola SWAP Modul. Tolko ho budu opravovat az ho opravia na telefon s inym IMEI a seriovym cislom ako som poslad na reklamaciu :-)

    #376892
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    A ako ste spokojný s tým “novým” telefónom? já mam iphone 5 asi pol roka a baterka mi drží slušne, všetko je tak ako má byť okrem POWER butona, ten mi ide na každý 6x a niako sa neviem predsvedčiť či je to dôvod na reklamáciu. Bojím sa že Nový kus bude nanič.

    #376898
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    RomanSA2: určite je to dôvod na reklamáciu. A keď bude nový kus na nič, čo zase nepredpokladám, tak ho dáš zase reklamovať, ale určite by som sa netrápil s tým aby som 6x musel stláčať PB aby som odblokoval/zablokoval iPhone.

    Nejaká séria môže mať viac chybných zariadení, druhá zase menej. Ale podľa mňa iPhone, ktorý ti dajú namiesto toho čo teraz používaš už bude z nejakej novšej série a bude mať ako sa hovorí “vychytané muchy”. To si potom over na sndeep.info a na základe SN ti vyhodí v ktorom týždni bol vyrobený.

    #376940
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    No dnes som zaniesol telefón na reklamáciu :) som zvedavý ako to cele skončí, ako náhradný telefón so mdostal LG L3 :D musel som si dokúpiť adaprér na SIM kartu. Spýtal som sa pani že či rozoberajú telefóny a tak ich opravujú, ona taká že ano, telefón sa rozoberá, mení sa niaka súčiastka a keĎ budem reklamovať 3x ten istý problém tedy mi dajú nový telefón, já viem že to možno myslela správne ale mala by si ujasniť okolnosti :) Som zvedavý ako to celé dopadne :D

    #378167
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    takže dnes som dostal refubrishet telefon s novym IMEI, telefón bol robený cez VSP data, jediné čo ma sere že pred reklamáciou som si spravil zálohu, kde som nemal v nastaveniach sieť LTE, a teram po reklamácii sa snažím obnovit telefón, obnoví sa ale tá sieť LTE tam je, dosť mi to vadí, chcel by som staré dobré 3G…
    dá sa to obísť aj bez obnovy ? lebo tá asi nefunguje :/

    #378170
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Roman: Sú tu návody ako opäť sprevozniť 3G sieť pri operátorovi Telekom. Treba skúsiť pohľadať. :)

    #378172
    iFiko
    Účastník (Participant)
    #378175
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    Díkes, skúsim to tak spraviť :)

    #379539
    Johnyy
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer, mal by som na vás otázku. V máji som si v Telekome kupoval iPhone 5, ale počas nedávnej dovolenky v ČR sa iPhone pokazil a tak som ho zaniesol do iOpravna, čo je oficiálny servis pre iPhony v ČR. Reklamáciu uznali, na druhý deň som mal nový iPhone. A teraz tá otázka. V prípade, že sa nedajbože znova pokazí, nebude kvôli tomu problém s reklamáciou na SK v Telekome? Myslím, že nie, ale pre istotu na spýtam. Vopred ďakujem za odpoveď. Jano.

    #379542
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Caves, posles ho do CZ a vybavene. Ved cez CZ servisi to riesi kopec ludi. Priatelka takto posielala MAC.

    #379544
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Boha ludia ja sa z Vas poseriem..Co tu furt nieco riesite so servismi????uzivajte si zariadenie a nerieste..:)
    Pokazi sa poslem reklamovat, nepokazi sa neposlem reklamovat…

    #379547
    Johnyy
    Účastník (Participant)

    A CZ servis mi to vyreklamuje aj v druhom roku záruky pokiaľ mám platný záručný list?

    #379548
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Prosim ta co riesis? Mas platnu zaruku?

    #379550
    Johnyy
    Účastník (Participant)

    Áno mám platnú záruku, tak mi prosím odpovedz na dotaz, či môžem bez problémov reklamovať v ČR aj v druhom roku záruky. Ďakujem.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 41 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.