Prosím o radu: Air 11,6 alebo Pro 13,3 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Prosím o radu: Air 11,6 alebo Pro 13,3 ?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 41 až 49 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #258529
    Mito
    Účastník (Participant)

    Dik :)

    #258539
    7kubo
    Účastník (Participant)

    Chod do aira
    ja mam sice 13tu a tam aj crysis 2 na high detailoch v pohode :)

    #258542
    wlamik
    Účastník (Participant)

    crysis 2 asi nie je nejlepsi pripad kedz eten bol robeny na co najnzisie naroky, zas je rpavda ze to tusim zacina byt trend doby. V kazdom pripade chod do Airu. Podla toho co pises ti bude Pro zbytocny. JA pouzivam MBP a kancelarsku robotu, take veci ako pises ty a vacsinu casu mam zatazenie procesora tak na 2 %, procesor ti bude naozaj ytacit aj ten v AIRe, keby som kupoval dnes kupim AIR. ALe zvazil by som ci nezobrat 13″ mne sa zda predsa ta 11 troska mala na primarny komp, to jedine ze by si mal nejakeho iMac ci mac mini

    #258543
    Mito
    Účastník (Participant)

    2 wlamik: Uz som uvazoval aj nad tou 13,3,je to o moc vacsia ako 11,6? Pretoze 11,6 ma trosku vacsi ram okolo monitora a 13,3 ho uz taky nema :)

    A ja ho budem pouzivat aj ako primarny pocitac,tak asi by sa tam zisla ta 13,3.Air 13,3 ma vsetko to co potrebujem okrem tej mechaniky :) A Pro 13,3 ma vsetko co potrebujem ale cenovo je drahsi asi o 200€

    #258553
    ygy
    Účastník (Participant)

    Air 11 má ale rovnaké rozlíšenie ako mbp13 a mba13 má rovnaké rozlišenie ako 15 mbp :) .

    Vačší rám okolo monitora má preto, aby sa tam v pohode zmestila plnohodnotná klávesnica :)

    To či ti to bude stačiť si musíš povedať sám :) niekomu stačí 10″ úplne v pohode a niekomu nestačí ani 24″ :)

    Mne samotnému nerobí malá obrazovka airu žiaden problém ale keď som doma tak aj tak si ho pripojím na cinemu :)

    #258559
    igino
    Účastník (Participant)

    Este malu poznamku: povodne som pozeral po malej 11,6″ tiez. Avsak ked som si na predajni poskusal aplikacie, nejake browsovanie a pod., tak ma to nutilo davat DOCK nie dole ale na stranu. Mne osobne ta obrazovka napriek rozliseniu ako MBP13 pripadala uz mala. Na 13-ke mam nadherne rozlisenie, viac okien sa zmesti na plochu atd, atd. Ja nelutujem, z esom sa rozhodol ist do 13-ky. A hmotnost 13-ky je tak mala v porovnani s predchadzajucimi notebookmi co som mal, ze rozdiel vo vahe medzi 11 a 13″ som uz neriesil. Obcas sa este pozastavim pri odchode do prace, ze ci mam v taske aj notebook alebo len nejake doklady. :-) A je tam vzdy!

    #258568
    ygy
    Účastník (Participant)

    to je preto lebo MBA má pomer strán 16:9 a MBP má tuším 16:10 :)

    Dock mám na MBA na lavej strane a vyhovuje :)

    ak vieš trochu po anglicky tak si pusti nejaké compari. Ale najlepšie spravíš ak prídeš do shopu a oba modely si porovnáš :)

    http://www.youtube.com/watch?v=qXVcASL5v7s

    #258583
    Mito
    Účastník (Participant)

    Takze myslite,ze by mi mohol ten Air 13,3 sluzit ako primarny pocitac?Ked tam bude
    4GB RAM,
    1,86GHz procesor,
    NVIDIA GeForce 320M,
    128GB SSD

    Na to surfovanie,hudba,filmy mensia uprava videii a fotiek a obcas hranie FPS hier? :)
    2 Ygy: To by som aj ja najradcej ale nemam to kde vyskusat,nepojdem 250km koli tomu,najblizsie to bude asi v Ziline co to tam maju otovorit :)

    Plus:Niekto tu zmienil ten Pro 13,3 ale model 2010,teraz pozeram a daju sa za dobry peniaz kupit,ale vsetky maju HDD a ja by som potreboval SSD.Neviete niekto kde sa da taky kupit a za aku cenu s tym SSD? Dakujem

    #258609
    Mito
    Účastník (Participant)

    Este jeden dotaz,myslim,ze som si uz vybral.Macbook Pro 2010 model,teraz sa mi da zohnat bez dph za 860€,a to ma este 4GB RAM a 2,66GHz procesor a tu dobru graficku kartu Nvidia 320M,320 HDD.Oplatilo by sa mi zmenit 320HDD na 120/160 SSD? 120g stoji cca 130-140€ ten 160g 210-230€.Dakujem

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 41 až 49 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.