problém so signálom – orange – iphone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes problém so signálom – orange – iphone 5

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357322
    Erikaa
    Účastník (Participant)

    Zdravím, viem, že tu preberáte iphone, orange a tak ale chcem sa len spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť ohľadom signálu na samsungu galaxy s3 mini, mám ho asi od januára a posledné dva týždne mi úplne blbne signál, musím chodiť von, keď chcem telefonovať, sms-ka mi príde o tri hodiny neskôr a stále som že vraj nedostupná, a pritom paličky mi ukazuje. Ide však o to, že som ho brala z t-mobilu a dala som si ho odblokovať na O2, tam mi povedali, že ho musím párkrát reštartovať lebo mám veľa aplikácii na ploche, ktoré ani neviem, že idú, lenže každý deň ma to fakt nebaví a už mi dochádza trpezlivosť lebo len chodím a hladám a hľadám. A neviem teraz, či je to s telefónom, pretože kamarátka má tiež O2 a môže byť u mňa v pivnici a dovolá sa a ja nič, alebo je to so sieťou. A môžem ho ísť reklamovať do t-mobilu, keď som ho dala odblokovať? Ďakujem. lebo fakt už nemám na tieto telefónne a aplikačné NOVINKY náladu.

    #357327
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Blokovany samsung z telemomu? Ved telekom androidacky telefony neblokoval. Aspon urcite nie S3 klasicke. Neviem ako je to s odlokovanim ci prejde reklamaciou ale urcite by som siel touto cestou.

    #357383
    Erikaa
    Účastník (Participant)

    Hej, hej mala som ho zablokovaný, nešla mi sim karta. a diky no skúsim to teda tak. Lebo dnes som si prehodila t-mobile kartu že vyskúšam, či to nie je sieťou ale jedna palička tak asi nie.

    #357394
    sarky
    Účastník (Participant)

    Mne to začalo po pól roku cca robit. Tiez mi začal vypadavat na ip5 signál, velke problémy pri vypnuti a zapnuti 3G. Mám to nejak riešiť?

    #361861
    cajorys
    Účastník (Participant)

    Zdravim, podobny problem mam aj ja. V poslednej dobe to obcas vypadne, lokalita PO, najma ak 3G prechadza na EDGE. Myslim si ze to bud bude chyba operatora, preto ze 3G fakt poskakuje, ale stane sa mi to napriklad 1 za 2 tyzdne ze mi signal vypadne. Resp ZIADNA SIET, potom staci opat vyhladat operatorov a navolit Orange.

    Uvidime, mozno to bude iOSom, snad to v iOS 7 fixnu. To vypnutie Mobilnych dat som neskusal ked ze mam pausal 3G vratane 2GB-tov.

    Stale som si neni isty…. aka pricina to moze byt.

    #361862
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Vo väčšine prípadov je to podľa mňa chybou operátora. Sám vidím čo napríklad robí O2 aké vyslovene hrôzy pri pohľade na signál. Ako som čítal na nete Orange na tom tiež nie je nejak slávne, ale lepšie ako O2. No a najlepšie bude na tom asi Telekom, ale aj to záleží od vaše polohy. Čiže celkovo môžeme usúdiť, že každý operátor u nás má nejakú muchu :D

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.