Navigon ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69607
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    Caute ludia, potrebujem pomoct, moj kamos si kupil aplikaciu Navigon, no ale vzdy ked chce spustit navigovanie, tak mu to da, ze neni GPS signal. Chcem sa opytat v com je problem ? Treba na to este dodatocne nejaky program alebo antenu ? alebo proste nieco ? Je k tomu potreba Wi-Fi ?

    #212677
    yurayko
    Účastník (Participant)

    no a aky maa telefoon ? :)

    #212685
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    Ipod Touch ! Pojde mu to vobec na Ipode ? alebo k tomu potrebuje Iphone ? pretoze ma aj Iphone ! Dik za odpovet .

    #212687
    wlamik
    Účastník (Participant)

    nepises nic konkretne takze sa tazko radi, ale ja osobne si myslim ze zvoj kamos maj iPod touch a preto mu to nejde :) – ten totiz nema GPS modul

    #212688
    majk
    Účastník (Participant)

    jasne ze iphone… ipod nema GPS … iba ak by dokupil stojan napr. od navigonu so zabudovanym tak by mu to slo…

    #212690
    swarovski
    Účastník (Participant)

    hm, trosku drahy omyl…

    #212702
    chipy999
    Účastník (Participant)

    majk napisal”… iba ak by dokupil stojan napr. od navigonu so zabudovanym tak by mu to slo…”

    Navigon nerobi stojan so zabudovanym GPS!Tvoj kamos ma dve moznosti:bud bude Navigon pouzivat na iPhone 3G/GS(ten Gps ma),alebo si kupi TomTomCarkit k iPodu Touch-to je stojan,ktory ma zabudovane GPS.Len je dost drahy,okolo 100€.

    #212706
    m4x
    Účastník (Participant)

    alebo si spravi jailbreak a dokupi si gps modul, ktory sparuje pomocou bluetooth :-) – lacnejsi omyl.

    #212709
    majk
    Účastník (Participant)

    jj sry za omyl, myslel som TomTom…

    #212711
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    lol, chapete to nekdo?

    #212717
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    jasne ze to chapeme – myslim ze nic nekupil, ale ha…ol.

    #212719
    dubak
    Účastník (Participant)

    Peko to asi jediny pochopil…

    #212743
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    NO OK dik za odpovede, tak mu teda poviem ze si to ma dat na Iphone, alebo si kupi TomTom stojan. Dik

    PS: zase dubak OMG. To furt musis zaparat ? /si jak male decko.
    PS: Peko asi tak …. pochopil, pretoze moj kamos si ju kupil ! A hovorte si co stete. Ja mu iba zistujem, co ma robit, kedze mu to nejde a nema momentalne po ruke internet, kedze mu robia novy. Tak ma poprosil ci by som sa mu na to neopytal.

    #212750
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nevola sa ten tvoj kamos, tu na macblogu, nahodou gigabite ?

    :D

    #212752
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    Tak asi nie ! Ty kks, nechapete ze som sa mu spytal iba co ma robit z tou aplikaciou ked mu to nejde ? OMG

    /PS: Moj kamos nieje na tomto macblogu ZAREGISTROVANY! Pochop to.
    /PS: Ani mu to radsej neodporucim, pretoze tu ked sa niekto na nieco spyta, tak nedostane odpoved ale zbytocne poznamky.

    #212753
    macblogger
    Účastník (Participant)

    tak mu to radsej ani neodporucaj, nech idu zbytocne poznamky tebe, nie jemu. :D

    #212754
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    Ani neodporucim, to ti rucim, a zbytocne poznamky si nehaj pre seba. Ja som si myslel, ze toto forum je na to, aby tu ludia nasli pomoc a nie na blbe poznamky a recicky 5 rocnych deti.

    #212757
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    samozrejme ze toto forum je tu aj na to, ale ked si niekto kupi aplikaciu za cca 100 e a az potom skuma ci je to na iPhone, alebo iPod, tak je jasne ze nieco nie je v poriadku. Iste chapes co myslim!

    #212759
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    NJN, ale ja som si ju nekupil, tak preco to hovoris mne ? Je to jeho vec, ja sa mu nestaram do toho, iba ma poziadal, ze mu mam zistit, preco mu to nefunguje.

    #212769
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    iste, ale ked mu robis hovorcu a podujal si sa na ulohu servismana tak . . . .

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.