Navigon ?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #212774
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    OMG, to si fakt taky sprosty alebo sa len robis ? Nechapes ze mu prerabaju NET a poprosil ma nech sa mu na to spytam ? Ty kks ja nechapem co si zac. Mas vlastne rozum ? Co je na tom, ked urobim mojmu kamosovy taku malu sluzbu, ze sa spytam na fore ohladom navigacie Navigon ?

    #212776
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ako dokazal stiahnut 100mb aplikaciu bez netu ? to predsa dokaze len chuck.

    #212777
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    co s tym ma spolocne net – ved si hovoril ze tu nie je registrovany a ani mu toto forum nedoporucis, tak keby aj net mal tak by to tu neriesil.
    Inac ludia ako ty su vhodny akurat tak na vykopove prace, alebo nieco podobne – mam na mysli sposob vyjadrovania a pristup k veci, preto mam pre teba jeden odkaz – KEBY SI MAL IQ IBA O 2 STUPNE MENSIE TAK UZ JE S TEBA STROM :-)
    Ja mam taky nazor ze ten navigon je s nejakeho warez fora a ty to dobre vies a snazis sa tu ludi oblbovat tvojimi rozpravockami.

    #212781
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ten so stromom ma pobavil :D

    #212794
    m4x
    Účastník (Participant)

    :-)

    #212806
    Gigabite
    Účastník (Participant)

    Jezs rozmyslaj dopc, sak to stiahol este ked mu ho nerobili, jaj ta tvoja logika 0 bodov.

    PS:Peko ty drz hubu, ty mas IQ tak dazdovky, takze zalez do zeme a nepis sem furt kktiny.A predstav si ze ten Navigon si kamos KUPIL. Comu stoho slova KUPIL nerozumies ? Za to ze ty na neho nemas, tak ho musi mat druhy stiahnuty ze ?
    PS: A kam to zase speje ? zase k hadke. a preco ? pretoze ste male deti, ktore nemaju anilen stipku rozumu. Toto normalny clovek nerobi. Furt len ripete , aby s toho vznikla hadka. Kedy konecne dospejete ? Zatial je to Vase IQ 0 , a nemyslim ze sa zmeni.

    #212810
    raviola
    Účastník (Participant)

    Asi je na case temu zamknut alebo minimalne premazat. Myslim ze tu ani nebude nutne vysvetlovat dovody preco tak admini urobili, kazdemu to bude jasne.

    #212835
    slavozv
    Účastník (Participant)

    je mi suma fuk ci si to jeho kamos stiahol z iTunes Storu, alebo z warezu, ale opat som sa presvedcil ze Peko00001 je zo vsetkych “najchytrejsi”. Chalan dal obycajnu otazku a cakal obycajnu odpoved – nakoniec ani raz nepovedal a nepotvrdil ze je to z warezu. Nikdy ste tam nikto neboli, samozrejme.?! Dokazte sa niekedy preniest cez svoje ego a zamente to povysenectvo za stipku ludskosti a tolerancie

    #212842
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    salvozv: vedel som ze sa ti vryjem do pamate :-) Jasne ze to nepovedal – ty by si to povedal?
    Inac za tym co si napisal uz chybalo iba jedno: AMEN.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.