MB kupeny 1.10.2007 – narok na Leoparda?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MB kupeny 1.10.2007 – narok na Leoparda?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #111417
    Jarmille
    Účastník (Participant)

    Milan M.> neospravedlnuj sa, naopak, radsej nech clovek vie vopred, do coho ide, resp. do coho radsej ist nema. Ved tie stroje nestoja 5 korun, tak pristup k zakaznikovi a servis by tomu mal zodpovedat. Ja som po skusenostiach s Tracom rozhodnuta si u nich nekupit uz ani CDcko. Dvaja rozumni ludia to nezachrania, ked zvysok staffu je nanic…holt, zrejme nejsou lidi. Je to skoda, lebo pred niekolkymi rokmi prave v Tracu boli ludia, co mna osobne priviedli k mackom, aj svojim vysoko profesionalnym a zaroven ludskym pristupom k zakaznikovi (uplny uzas v porovnani s akymkolvek “pc shopom”). Ale taki tam uz nie su (cest dvom vynimkam, ktore to ale nezachrania).

    [sorry za off-topic]

    #111420
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Máš pravdu, je to prínosom v rámci zdieľania skúseností s ostatnými zákazníkmi. Avšak vzhľadom na to, že vystupujem skoro pod celým menom a to čo som povedal, môže byť klasifikované ako verejné ohováranie, dokonca na fóre plnom potencionálnych zákazníkov… Nie je mi všetko jedno. V dnešnom svete už neplatí taká sloboda slova. Tracu nechcem uškodiť, no je fakt, že mám radšej SWP. :) Zatiaľ pri každej mojej návšteve boli ochotní poradiť a aj napriek tomu, že som nič nekupoval, netvárili sa, že by boli najradšej ak by som vypadol. Ja odporúčam SWP – to nie je zakázané. :)

    #111421
    Jarmille
    Účastník (Participant)

    …vidno, ze to s tym pravom myslis vazne. mas to nacitane. :)

    #111423
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ostal som milo potešený. Ďakujem :)

    #111481
    JackOsbourne
    Účastník (Participant)

    Takisto odporucam SWP :) A urcite tam nieje nikto kto by povedal ze nema niekto narok na Leo ked kupoval comp po 1.10., mozno sa zle pochopili. Leopard davaju za slubenych 470, a radsej tych 5 kil dam ako si to nechat robit zadara u nejakych šmelinárov, ako to mozu davat zadarmo, vsak na to je licencia…

    #111483
    JakubR
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, ako zamestnanec SWP sa verejne priznávam k tomu, že v predajni nemáme zamestnanca, ktorý by nebol informovaný o podmienkach nároku na Leopard upgrade, takže podľa mňa sa tu niekde stalo nedorozumenie ;-) A hej, nepropagovat Traco, tu sa propagujeme my :D

    #111490
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    a co ste?? niaka slachta…toto je verejny blog, tak ja apsolutne nedostojne, ze nietko tu prikazuje co propagovat a co nie

    #111492
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    A čo je na tom zlé? Samotný MacBlog propaguje a odporúča SWP a jeho šéf, pán Kluvánek, sem píše články (možno aj zapožičiava techniku, to neviem). Prečo by tu nemohlo byť SWP propagované? Okrem toho, nikto Ti neprikazuje, koho máš propagovať.

    #111495
    scenic
    Účastník (Participant)

    JakubR: To je v pohode, to uz nezistime ci 26.10. ked som sa na to bol pytat a leoparda zakupil ci vedeli alebo nevedeli, ale co v mojom pripade? Co teraz mozem spravit???

    #111520
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    Milan M.: kto vravi, ze by nemohlo byt, ja tym narazam na “A hej, nepropagovat Traco, tu sa propagujeme my :D”

    #111525
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ale veď Jakub to myslel spolovice zo srandy… (IMO, nechcem hovoriť za neho). Vieš… rozkazovacia veta bežne končí smile-om “big laught”…

    #111548
    JakubR
    Účastník (Participant)

    Jasne Milan, mas ma precitaneho :D Som rad ze patrim ku firme ktoru macblog odporuca, ale je samozrejme ze si kazdy moze hovorit co chce a myslel som to zo srandy, to vyjadruje ,,big laught,, :D Netreba brat vsetko tak vazne ;-)

    #111566
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Inu co sa tyka toho ze niekto tu chvalil SWP a hanil Traco.. Ja by som si dovolil tvrdit ze oba tabory su jedna pakaz.. Ked som nieco potreboval len vehementne prislubili ze pomozu a ozvu sa mi na mail.. No a holaa.. Myslite ze sa ozvali?? Takze kludne mozte nakladat obom spolocnostiam.. Tak asi tolko.. Aj ked je to off topic.. Ja som si uz “Leprda” kupil origos nakolko Macka mam uz rok aj nieco.. :-(

    #111567
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Keď som písal ja cez ich stránku, ozvali sa. Keď som písal priamo na mail, ozvali sa a ešte aj boli ochotní poradiť okolo 21:00. Vieš, nemyslím si, že by si mal celú spoločnosť posudzovať na základu jednej skúsenosti. ;-)

    #111569
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Hmm.. ja som tam bol osobne a prislubili mi pomoc.. Tak neviem.. Ale aj tak som z tychto dvoch spolocnosti dost sklamany. Ale to som mal asi len ja take nestastie ze zrovna mne dosiel zly modul RAM, ktory mi na totalku rozladil OS a tak som sa musel hrabat cez pol nasho statu az do ich super servisu.. Asi som len zatrpknuty.. ale aj tak im uz moc neverim.. Mne sa na mail ani neozvali ked som im napisal.. Tak si asi stastlivec.. ;-)

    #111570
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    taka otazocka – ja mam up-to-date instalacne dvd, co ked si chcem nainstalovat leoparda odznova, bez upgrade nainstalovaneho tigra? mozem si stiahnut leopard z torrentov a nainstalovat? alebo na tom dvd up-to-date je cely system? lebo tiger ma 2 dvd.

    v tom by som chcel mat jasno :)

    #111571
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Tiger má 2 DVD (ak myslíš tie, ktoré si mal pri Macu), pretože je na nich aj celý iLife. Up-to-date Leopard je normálny Leopard za shipping cenu. Máš tam všetko, neboj sa.

    #111572
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Tie 2 DVD je asi komplet zaloha celeho systemu (vcetne iLife..) .. predpokaldam ze si to mal k svojmu MB alebo iB.. alebo inemu MAC-ku .. Ten up-to-date DISK mozes bud pouzit na update Tigra na “Leprda” alebo aj na novu instalaciu.. Podobne ako tomu bolo aj v pripade ked som ..tenkrat.. prechadzal na Tigra. ;-)

    #111573
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    cool dobre vediet. som si myslel ze by som si mal kupit krabicu :)

    #111575
    danocoys
    Účastník (Participant)

    noo skor krabicku.. :-))) Asi najmensia Apple skatulka aku doma mam.. teda po skatulke na iPod nano.. ;-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.