MB kupeny 1.10.2007 – narok na Leoparda?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MB kupeny 1.10.2007 – narok na Leoparda?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55431
    Tonyx
    Účastník (Participant)

    Zdravim Vas. Kupil som si MacBook 1.10.2007. Mam nárok na update Leoparda zdarma??

    #111338
    pedro
    Účastník (Participant)

    ano

    #111345
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Za manipulacny poplatok.

    #111346
    Tonyx
    Účastník (Participant)

    urcite? lebo v podcaste hovoria o zakupenych po datume 1.10. Tak dufam ze MB kupeny 1.10 spada to jeto skupiny…

    #111348
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ten manipulačný poplatok je 790 Sk, alebo menej?

    Tonyx: Úprimne dúfam, že áno. Ak nie, mal by si sakra smolu… :-S Najlepšie je ísť to skúsiť a opýtať sa. Keď tak by si ich možno mohol presvedčiť, aby Ti to nejako prehodili na 2.10. ;-)

    #111353
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    v Traco Computers

    Bratislava
    Centrum Bottova 7
    811 09 Bratislava
    http://www.tracocomputers.eu

    to robia zadara……bez poplatkov

    teda tak to prezentuju na svojej stanke

    #111354
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    “Robia”… Myslíš tým inštalujú, alebo aj dávajú DVD? Idem si tú stránku veru pozrieť…

    Btw. až takú reklamu Tracu si nemusel. Tu sú spriatelení so SWP. ;-)

    EDIT: Fíha… Skutočne ho dajú free. Ale aj tak by som radšej dal 790 Sk pre SWP… :D

    #111361
    Tonyx
    Účastník (Participant)

    Hej, zadarmo, ale asi iba pre svojich zakaznikov. Ja som MB kupil v iStyle KE…

    #111369
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    podla mna pre vsetkych nakolko je to jedna spolocnost…je to Apple Authorized Reseller ….. to ti tam spravia aj keby si ho doniesol z Marsu

    #111372
    scenic
    Účastník (Participant)

    No pekne a co v pripade ked som si kupil po 1.10. a predajca v poluse mi tvrdil ze nemam narok na bezplatny upgrade a zakupil som si cicu za plnu cenu? Ma vobec zmysel ist tam a rozbit mu papulu????

    #111375
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    ja vravim teraz o predajni v ba a je tusim aj v ke, Traco Computers…..kde to robia zadarmo, ked si si ho kupil po 1.10….tak ta slusne ziadam prv si precitaj cely text temy nez sa zapojis do rozhovoru

    #111383
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Polus:

    Systém je možné zakúpiť v našej predajni v Poluse, ako aj online na http://www.macstore.sk. V priebehu zhruba 2 týždňov sa začnú dodávať aktualizácie pre našich zákazníkov, ktorí si od spoločnosti Software Partner, spol. s r. o. zakúpili nový počítač Apple od 1. októbra 2007. Up-To-Date kity sa budú dodávať aj k v súčasnosti zakúpeným počítačom Apple a to až do času, kým nebude Leopard súčasťou balenia počítača. Manipulačný poplatok za Up-To-Date na Leopard bude 470 Sk s DPH.

    #111384
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ospravedlňujem sa, že som poplietol tú manipulačnú cenu. Teda 470 Sk. Vďaka

    Scenic: To by som nerobil. Potlač hnev. Stále je možné, že mal pravdu. Ak nie, tak len nevedel, pretože si inak vyložil podmienky. Pri mojich skúsenostiach so SWP je možnosť, že Ťa obebal, nulová. Počkaj ešte a keď sa mýlil, maximálne choď ku konkurencii. :) Fakt, hnevať sa neoplatí.

    #111386
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    kto by daval za to 5 kil ked to moze mat zadara??

    #111389
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ak to je reakcia na moju vetu: ” Ale aj tak by som radšej dal 790 Sk pre SWP… :D”, odporúčam Ti navštíviť Traco a potom SWP. Potom že u koho si radšej niečo kúpiš…

    #111393
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    a nie je to na dominukov dotaz….a co je SWP??

    #111398
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ak som správne vycítil iróniu, ukľudni sa.

    #111400
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    vies mas pravdu ale v jednom sa predsalen mylis ja mam pravdu… spytaj sa hocikoho..kto by daval 5 kil za nieco co by mal zadarmo?

    #111401
    scenic
    Účastník (Participant)

    No to rozbit papulu bolo myslene obrazne. Ale aj tak to dost nastve ked som sa na bezplatny update aj pytal predavaca…

    #111404
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Mlxi11: To je pravda… Musel by som zapnúť firewall na prístup k zákazníkom (týmto sa Traco Computers verejne ospravedlňujem za krivé slovo voči ich obsluhe a vyzývam všetkých potencionálnych zákazníkov, aby ich môj komentár neodradil) a išlo by to. :)

    scenic: Ako vyzeral ten predajca?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.