Kúpa MacBooku white 2.2GHz Intel Core 2 Duo/ 1GB/ 120GB/ SD/ BT/ AP

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Kúpa MacBooku white 2.2GHz Intel Core 2 Duo/ 1GB/ 120GB/ SD/ BT/ AP

Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22)
  • Autor
    Príspevky
  • #114668
    dzankou
    Účastník (Participant)

    :)hehe
    no macbook je fajn ale treba dokupit viac ram(standardne je osadena dvoma 512MB) ktorych sa teraz neviem zbavit
    :)
    Macbook je pekny, porovnatelny s inymi pocitacmi, leskly display je iba imidz ktory dava poct jasnosti…ale mne osobne to pride velmi leskle:)

    Stretol som sa so zadrhelmi, ako som tu uz videl pisat par ludi, ale to je po prechode na Lea a na macoch bezna vec, ze netrba brat prve OS, prve masiny, prve NIC co apple ponukne…na to mame vas – switcherow:)

    Podalsie vyber pocitaca rozhoduje urcite na co ho budes vyuzivat
    AK chces pisat .. tak macbook ti staci(ako aj iny pisaci stroj a lacnejsi)

    ak sa chces hrat tak mbp alebo nieco s lepsou grafickou kartou alebo lacnejsie a lepsie vybavene PC ktore vyzera ako krava (toto prirovnanie sa mi pacilo) alebo drahsie PC ktore je aj naozaj lepsie ale zas: NEMA OSX
    To je tak, ked apple to nechce tak to tak legalne nepujde:)

    ALE za to s MB alebo inym Macom mas stale moznost volby ci budes vyuzivat Windows
    Ci uz pomocou bootcampu alebo VMware Fusion alebo Parallels(VMware vyuzivam a som spokojny)

    Na macbooku jednoznacne Bootcamp ak mas ten 1gb ram

    Neviem co sa tu stazujete na Windows…:) nerad to hovorim..ale mne slape Windows stabilne, rovnako ako na kazdom znackovom pocitaci…cim aj apple je, a ide aj rychlejsie…
    Skoda ze nemozem vyuzivat maximum so 4GB:) a vyuzivam Win castejsie…

    Bez marketingu na co stale nedaju dopustit mnohi:
    Apple nie je tak skvely ako byvaval
    oproti mojmu Powerbook G4 17″ 1GB ram 1.5Ghz…neviem ale nemozem dat nan dopustit…
    tichost a spolahlivost a este raz spolahlivost… a konieckoncov rychlost a vyuztelnost menej a vydat viac,
    Switcheri rozdiel pozoruju len k lepsiemu:( – pochopitelne;)

    Nuz konecne vysiel update pre pohodlne pisanie (nezasekava mi a nemrzne klavesnica…) takze konecne mozte vyuzivat apple aj na pisanie:)

    pouzivam MBP, ale mb mam vedla seba a je zlaty, zalubi si ho kazdy…ale nie je vsetko zlato co sa blisti..a to doslova(blisti)

    ahojte a prijemne rozhodovanie

    PS: skoda ze nejde XP 64-bit…:)

    #114681
    zee
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    tak som si dal pod stromcek pekny darcek
    prave spominany MB 2.2GHz Intel Core 2 Duo/ 1GB/ 120GB/ SD/ BT/ AP + 2GB RAM :))
    mam ho uz nejake 4 dni doma, ale este stale som v nemom uzase, OS X je proste ina trieda :)
    kto neskusil nepochopi a kto skusil nechape :)
    prikupit tu ram doporucujem aj ja.
    kupoval som na http://www.apple.sk, pristup vyborny, doba dodania tiez, odoslanie notifikuju, dorucuje UPS a aj studentska zlava bola bez problemu, mozem len doporucit. teraz uz len tasku kupit, ale to majuna apple.sk s porovnanim s http://www.swp.sk naozaj chaby vyber, takze to doriesim tam :))

    PS pekne sviatky Vam vsetkym

Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.