Jailbreak 5.1 iPhone 4s, New iPad

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Jailbreak 5.1 iPhone 4s, New iPad

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85143
    Doja
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň chcem sa spýtať kedy bude Jailbreak 5.1 na iPhone 4s a na New iPad. Zaťial viem ze je iba Tethered Jailbreak ale chcel by som Untethered Jailbreak.
    Ďakujem

    #307480
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Vyzeraju prispievatelia na macblogu ako tvorcovia jailbreaku, ze by to mali vediet? :)

    A ostatne, k comu vobec JB v dnesnej dobe. Nechapem.

    #307481
    Mito
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen: Vieš, je taká doba, že si ľudia kúpia mobil za 500 a viac € ale už niesu ochotný dať 1€ za aplikáciu a preto znehodnotia tých 500€ :) Logika lvl: 2012

    #307482
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Mito: VOBEC to nemusí byt kvoli tomu :)

    #307483
    radovan192
    Účastník (Participant)

    Doja: “yes soon” najcastejsia odpoved tvorcov JB … cize cakat

    #307484
    freee
    Účastník (Participant)

    Ja by som milerad dal 1e za SBsetting napr bez JB….

    #307495
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    ja by som tiez rad dal euro za lock info apriklad bez jb to bohuzial nejde ci za celeste takisto nemozne je tu smutne ale je to realita je na kazdom z majitelov iphone ci jb spravi alebo nie je primitivne ako sa ludia dokazu kvoli tomu vadit…. az smiesne :-)

    #307524
    Doja
    Účastník (Participant)

    Tak ja chcem JB lebo sa mi zdá moc dať 8€ za Keynote a ďalšie APP, Games
    Ja som si kúpil hru Sky Gamblers Air Supremacy cena 4 € a aplikácie iPhoto, iMove, Garageband
    A to som dal pomalí 20€ za blbosti. Mňa Hra baví max. 2-3 dni a potom ju dám preč tak načo by som si to kupoval ?

    #307527
    ZappBrannigan
    Účastník (Participant)

    Ja si appky iba kupujem, lebo si vážim prácu ľudí ktorí tvoria dobré aplikácie.

    #307537
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Doja, Naco? Protoze do jejich vyvoje nekdo investoval cas, vedomosti a penize? Protoze je slusne zaplatit nekomu za jeho praci, jinak je clovek sprosty zlodej? Krades takhle i v obchode rozky nebo hajzl papir? Jaj tam asi ne, protoze kdyby te nahodou chytli, mohli by te oznacit za zlodeje? Jenze ty jsi prece slusny clovek, ktery si jen “nekupuje” veci na internetu. A to prece neni kradez! :D

    #307544
    Doja
    Účastník (Participant)

    Máte pravdu. Ďakujem ze ste mi otvorili oči :D

    #307571
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Doja: Takze prachy na iPad 3 aj iPhone 4S sa nasli. Ale 8 Eur za aplikaciu je uz moc (ozaj, POTREBUJES ju vobec?).

    Toto je vec, ktoru fakt nepochopim.

    Jasne sa ukazuje, ze nech stoja aplikacie neviem ako malo, u nas su ludia nauceni kradnut. Potom sa ale nedivme, ked nas okradaju politici v miliardach. Kradez ako kradez a zmyslanie je rovnake. Kradne cely narod, tak co mozeme cakat od jeho predstavitelov, ze. Janosikovska mentalita to je nase.

    #307573
    Doja
    Účastník (Participant)

    Máš pravdu !!! Vysrať na celý Jailbreak som si povedal že si to budem kupovať sú to smiešne sumy.
    A nebudem čakať hneť idem kúpiť pár APP. :)

    #307574
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Nema zmysel kradnut app. Ak potom nebudes mat JB tak tibuste app ktore si nemal legalne budu chybat. Takze smelo nakupovat.

    #307575
    Doja
    Účastník (Participant)

    Už sa hrajem :)
    A hneť mám lepší pocit :DDDDDDDD

    #307626
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    ludia ktory maju love si appky kupuju a ty sikovnejsi si ich vedia zaobstarat :-) netvrdte mi tu nikto ze je to neaka nemoralna vec …. pozrite sa do parlamentu tam je nemoralnych veci 150 kradu si vo velkom a nikomu to nevadi :-) a tu si chalan sose appku za 8 e z ktorou sa pobavi a da ju prec a jebe tu do neho a davate rozumy jaky ste mudri postavte sa pred parlament a brante kradeziam tam prospejete spolocnosti apple mala najvizsi stvrtrocny zarobok a to iba vdaka mudrlantom co tu vsetkych poucuju…. hned si ojdem kupit navigaciu za 89 euro ked ju pouzijem 8 krat do roka lebo sa to tak patrii :-)

    #307628
    igino
    Účastník (Participant)

    pallydj: precitaj si, co si napisal. A rozumne to zvaz.

    #307629
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pallydj, to ze jsou v parlamentu a jinde sami zlodeji a sraci neznamena, ze mame nasledovat jejich prikladu. Ano, jsem hrdy na to, ze se odlisuju a nesdilim tuto “spolecnou kulturu”. Nejsem zaden prachac, ale jsem hrdy na to, ze nekradu, nehazu odpadky kolem sebe ale do kose, na prechode pustim chodce a prechazim jen na zelenou. A tomu vsemu ucim i svoje deti.

    Kdyz jsem pred 20 lety s pocitaci zacinal. o nejakem internetu a dostupnosti aplikaci a her jsme si mohli nechat zdat. Takze se shanelo, kde se dalo. Kdyz pak prisel internet, jeste porad se u nas spouta veci nedala sehnat a kdyz, tak za silene prachy. Takze ano, svym zpusobem se dalo kradeni apps omluvit jeste i tehdy. Ale v pripade existence Appstore, s prumernou cenou apps a games do 5Eur to omluvu nema! Za obed da clovek bezne 3-4Eura. Pokud ma clovek kazdy den na obed, ma i na nejakou tu hru nebo applikaci. Pokud si chci neco vyzkouset, stahnu si demo nabo free verzi s reklamou. Pokud na neco nemam, nepotrebuju to! Argument, ze “navigaci potrebuju 8 krat do roka, prece za ni nedam 89E” je stejne ubohy, jako kazdy jiny argument mistnich zlodeju. Je ti lito za navigaci dat 89E? Tak ji evidentne nepotrebujes! A mimochodem, Sygic Central Europe stoji 29.99E. Jeste porad moc? Jaaaj jasne…neni to zadarmo, je to “drahe”! ;)

    #307630
    pepohan
    Účastník (Participant)

    Ja tiež mám jailbreak, ale installous teda nemalm. Tiež mi príde choré okrádať vývojárov, a chytá ma zlosť keď vidím ako spolužiak celé dni len sťahuje cracknuté app. A okrem installousu nevie o JB nič, ani zle dáku cydiu v iPode má.

    #307631
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    To odklizec: plne suhlasim, keby vsetci zmyslali takto bolo by nam ovela lepsie.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.